Co ma Outback, czego nie mają inne samochody osobowe średniej klasy? Możesz na nim polegać w stu procentach. Ten zdobywca bezdroży nie cofnie się przed niczym, aby zagwarantować Ci przyjemną, bezpieczną, a jednocześnie dynamiczną jazdę tak w mieście, jak i poza nim.

Pełen werwy!

Subaru Outback jest z nami już od dość dawna, bo od 1995 roku, przez ten czas uległ jednak kilku znaczącym zmianom. Z dość potężnego, kanciastego kombi przeobraził się w zgrabnego SUV-a klasy średniej, który znakomicie odnajduje się na nieco bardziej wymagającej nawierzchni. Jego sportowy, solidny charakter daje o sobie znać zwłaszcza, gdy trzeba przejechać przez wertepy lub pokonać kilka większych nierówności.

Więcej możliwości

Twórcy modelu umożliwi jazdę w terenie wszystkim, którzy lubią  złapać nieco oddechu z dala od betonowej dżungli. Jego zalety docenili głównie Amerykanie i to właśnie w USA Outback cieszy się największą popularnością. Europejczycy równie chętnie decydują się na zakup Subaru nie tylko ze względu na udogodnienia techniczne – większy silnik czy lepsze zawieszenie – ale także z powodu oryginalnych rozwiązań w zakresie wyposażenia czy stylistyki. Mieszkańcy starego kontynentu oprócz tego, że cenią samochody solidne, to lubią też, gdy są funkcjonalne. A Subaru Outback łączy w sobie cechy auta, w którym wygodnie pomieści się cała rodzina i którym jednocześnie można oddać się samotności gdzieś na bezdrożach.

Stabilna jazda

Domeną modelu, zresztą podobnie jak innych maszyn Subaru, jest silnik w układzie Boxer. Odpowiednie ułożenie jednostki napędowej zapewnia mu stabilność oraz pewność prowadzenia. Silnik, wsparty przez sąsiadujące z nim cylindry i tłoki,  otrzymuje niżej położony środek ciężkości. W ten sposób inżynierowie uzyskują stabilność, która następnie przekłada się na bezpieczną, znacznie pewniejszą jazdę. Obwarowany systemami bezpieczeństwa Outback jest wyśmienitym wyborem dla lubiących swobodę decyzji, chcących bez obaw poruszać się po niejednej trudnej drogach.

Share.

About Author

Leave A Reply