Dla miłośników futbolu i fanów luksusowych samochodów pojawia się niezwykła okazja. Na jednym z popularnych portali internetowych została wystawiona oferta sprzedaży samochodu marki Rolls-Royce, którego wcześniej używała gwiazda FC Barcelony i reprezentacji Hiszpanii – Andres Iniesta. Trzeba jednak przygotować się na poważne wydatki, bo cena nie jest niska.

Andres Iniesta to postać legendarnej wagi w historii FC Barcelony i hiszpańskiego futbolu. Podczas swojej kariery piłkarskiej osiągnął wiele znaczących osiągnięć zarówno na poziomie klubowym, jak i reprezentacyjnym.

Po zakończeniu kariery sportowej, Iniesta postanowił zmienić otoczenie i wyjechać do Japonii, gdzie przez ponad pięć sezonów reprezentował barwy Vissel Kobe.

W trakcie swojego pobytu w Azji, piłkarz nabył luksusowego Rolls-Royce’a Cullinan. Teraz ten wyjątkowy pojazd trafił do Polski i został wystawiony na sprzedaż w jednym z internetowych portali. Cena? Nieco ponad 1 890 000 złotych.

Samochód ten został wyprodukowany w 2021 roku. Jest wyposażony w potężny silnik o pojemności 6,75 litra, który generuje moc 571 koni mechanicznych. Ciekawostką jest fakt, że poprzedni właściciel nie eksploatował go zbyt intensywnie – na liczniku pojazdu widnieje jedynie 23 600 przejechanych kilometrów.

Mimo że Andres Iniesta ma obecnie 39 lat, wciąż pozostaje aktywnym piłkarzem. Można go oglądać na boiskach Zjednoczonych Emiratów Arabskich, reprezentując barwy Emirates Club.

Mimo że poziom sportowy ligi, w której obecnie gra, nie jest najwyższy, Iniesta zasłużył na miano legendy futbolu. Podczas gry w FC Barcelonie w latach 2003-2018, zdobył dziewięciokrotnie tytuł mistrza Hiszpanii, a cztery razy podnosił puchar Ligi Mistrzów.

Share.

Leave A Reply