Jak co roku pierwszy weekend czerwca  03 – 04.06.2017 w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbyła się czternasta już edycja tragów ProfiAuto Show 2017.

Była to impreza skierowana głównie do specjalistów z branży motoryzacyjnej, mechaników, właścicieli warsztatów lub też sklepów czy hurtowni motoryzacyjnych. Co nie oznacza że osoby które przyszły na targi obejrzeć piękne samochody lub jako osoby towarzyszące mogły się nudzić.

Organizatorzy jak i wystawcy przygotowali wiele dodatkowych atrakcji takich jak: bezpłatny tor kartingowy, symulatory jazdy, wystawę samochodów tunningowych, których było znaczniej więcej niż w zeszłym roku. Zauważalny był tez wpływ technologii – część symulatorów korzystała z okularów do wirtualnej rzeczywistości. Gośćmi specjalnymi byli znani z TVN Turbo Adam Klimek i Patryk Mikiciuk oraz mistrzyni rajdowa Klaudia Podkalicka. Cała trójka urzędowała na stoisku firmy Total. Narzekać nie mogli także kolekcjonerzy gadżetów. Wystawcy, a było ich ponad 140, przygotowali dla odwiedzających wiele ciekawych prezentów. Poczynając od smyczek, przez okulary, produkty detailingu, na słodyczach kończąc.

Firma Kamoka przygotowała seanse w prawdziwym kinie, w którym oczywiście nie mogło zabraknąć smakowitego popcornu. Natomiast MANN Filter jak zwykle przyjechała swoim cytrynowym ogórkiem racząc gości orzeźwiającymi drinkami.

Dla osób chcących podnieść sobie tętno czekała kawa serwowana przez baristów Filtrona. Szybsze bicie serca zapewniały również: przejażdżka po ekstremalnym torze Hiluxem i Land Cruiserem, wyścigi gokartami czy też śliczne modelki które samych w strojach kąpielowych pokazywały jak należy poprawnie umyć samochód.

Głównym odbiorcą ProfiAuto Show byli specjaliści i ci zdecydowanie nie mogli się czy zawiedzeni. Na targi zjechali tacy wystawcy jak Monroe, Shell, Philips, Total, Varta, Denso, Delphi, Kilen i wiele, wiele innych, których nie sposób wymienić. Można było wziąć udział w wielu interesujących prelekcjach, prezentacjach i szkoleniach. Można było porozmawiać z przedstawicielami wszystkich obecnych na targach firm i dowiedzieć się, co jest teraz na topie.

Zapraszamy również do krótkiej fotorelacji z targów:

Tekst i zdjęcia: JW

Share.

About Author

Leave A Reply