Drużyna Piasta po niesamowitym meczu przegrywa 1:2 i odpada z eliminacji Ligi Mistrzów.

Przypomnijmy, w pierwszym meczu na wyjeździe Piast zremisował 1:1 po golu Parzyszka i wyrównującej bramce Draguna. W dzisiejszym meczu Gliwiczanie mieli o tyle łatwiej, że jedyny zdobywca bramki dla Białorusinów, nie zagrał z powodu dwóch żółtych kartek obejrzanych w pierwszym meczu.

Przez większą część meczu Piast prowadził po strzale głową Jakuba Czerwińskiego. W 80 minucie ogromny błąd popełnia Plach faulując w polu karnym Milicia a rzut karny wykorzystuje wprowadzony w drugiej połowie Moukam. Niespełna pięć minut później z rzutu wolnego dośrodkowuje Stasewicz a Wołkow niczym Czerwiński w pierwszej połowie, głową zdobywa drugiego gola dla Bate. Tym samym niszcząc marzenia o drugiej rundzie Ligi Mistrzów dla Gliwiczan.