Z czym kojarzą ci się zakupy w chinach na wszystkim znanym portalu AliExpress. Z tanimi, przeważnie małymi rzeczami, które często nie maja gwarancji i mieszą się do najmniejszej skrytki w paczkomacie. Na AliExpres można znaleźć wszystko i dla każdego. Dla miłośnika wędkarstwa znajdziemy wędki i kołowrotki, dla fanów RC znajdziemy samoloty sterowane radiowo jak i części do nich. Są również gadżety dla posiadaczy jednego z najszybszych SUVów na świecie czyli Lamborghini Urus.

I nie, nie jest to breloczek do kluczyka, ani nawet dywaniki czy zestaw do przyciemnienia lamp. Na Ali dostępny jest pełny bodykit z włókna węglowego. I nie jest to tania zabawa. Sprzedający firma WL-Performance żąda za ten zestaw ponad 100.000 PLN. Producent twierdzi, że komplet jest idealnie spasowany, lekki i bardzo trwały. Oczywiście włókno węglowe jest tylko częścią tego body kitu. Szkielet wykonany jest z włókna szklanego. Inna sprawa czy wasz Urus po takiej modyfikacji będzie ładniejszy od oryginału.

Wyobrażacie sobie, jak taki komplet do domu przynosi wam listonosz? Ja też nie. Bo i w rzeczywistości płynie on zapewne statkiem w kontenerze, lub w szybszy sposób przylatuje samolotem i zapewne zanim go otrzymamy konieczna jest odprawa celna. A i przesyłka tania nie jest. Bo kosztuje od trzech do prawie sześciu tysięcy złotych.

Mam jednak dla was odrobine pocieszenia. Jeśli macie trzy Urusy i kupicie trzy takie zestawy dostaniecie 3% rabatu. Zainteresowani?

Share.

2 komentarze

  1. I serio w takiej kasie ktos to kupił na Aliexpress? Już jak masz taką furę to oszczędzanie na zamwianiu z chin jest dla mnie kompletnie nielogiczne. Pomijam juz sam sens zakupu superauta, jak są opcje typu supercarclub.

  2. Ciekawe jaki rozsądnie myślący właściciel Lamborghini kupi na Ali body kit co niego. I to jeszcze za ponad 100 tysięcy

Leave A Reply