W dobie prężnie rozwijającej się branży technologicznej najróżniejszego typu gadżety stają się nieodzowną częścią naszego codziennego funkcjonowania. Wśród najczęściej wybieranych modeli znajdują się również inteligentne zegarki naszpikowane technologiami, o które niegdyś pokazywano wyłącznie w filmach o Jamesie Bondzie. Jednym z takich smartwatchy jest kapitalny model GT 2 e od marki Huawei.

Huawei Watch GT 2e – producent nie zwalnia tempa

Huawei od lat wprowadza na rynek rozwiązania, które jeszcze niedawno były cichym marzeniem osób zafascynowanych technologiami. Dzisiaj to swego rodzaju standard, na który może sobie pozwolić każdy konsument. Nie inaczej jest w przypadku Huawei Watch GT 2 e – modelu smartwatcha, który zagwarantuje najwyższą jakość użytkowania i ułatwi codziennie funkcjonowanie, a to wszystko dzięki przydatnym, rozbudowanym technologiom.

Model ten skonstruowano w taki sposób, aby świetnie pasował zarówno do casualowych, jak i eleganckich stylizacji. Wykonany z nierdzewnej stali w połączeniu z elastycznym paskiem nie będzie podrażniał nadgarstka nawet po wielu godzinach nieustannego użytkowania. Nieco sportowy design przykuwa wzrok, a wyświetlany interfejs na ekranie AMOLED o przekątnej 1,39″ jest czytelny i przejrzysty. 

Moc technologii w jednym zegarku

Huawei Watch GT 2e posiada ogrom zaimplementowanych technologii. Na szczególną uwagę zasługuje przydatna funkcja pomiaru natlenienia krwi, a także stały monitoring tętna, poziomu stresu czy jakości snu. Zebrane stąd statystyki mogą stanowić kluczowe informacje o naszym stanie zdrowia, samopoczuciu i konieczności poprawy sposobu życia. W przypadku dużego stresu, smartwatch GT 2e natychmiast to wykryje i pomoże się zrelaksować poprzez wykonywanie prostych ćwiczeń oddechowych.

To jednak nie koniec innowacji. W zegarku zainstalowano aż 100 trybów sportowych – każdy z nich rejestruje tętno, tempo, dystans, spalone kalorie i wiele więcej. Jeśli natomiast nasze tętno będzie rosnąć zbyt szybko – smartwatch GT 2e poinformuje nas o tym. Warto tutaj dodać, że część trybów można dodać już po sparowaniu smartfona (Android lub iOS) z aplikacją Huawei Zdrowie. 

Huawei Watch GT 2e jest wodoodporny, posiada także wbudowany kompas i barometr. Na uwagę zasługuje też żywotność baterii – bez ładowania nasz zegarek wytrzyma nawet 14 dni! Było to możliwe dzięki wydajnemu procesorowi Kirin A1.

Bluetooth, zdjęcia i muzyka

Huawei nie zapomniało dodać do swojego smartwatcha kluczowej dla wielu użytkowników funkcji Bluetooth. Zegarek posiada również dość pojemną pamięć (pomieści nawet 500 ulubionych kawałków muzycznych). Można go także bez problemu sparować ze słuchawkami Huawei. 

Użytkownik Huawei Watch GT 2e ma do wyboru ponad 200 różnych tarcz. Część dostępna jest w aplikacji Huawei Zdrowie. Nic nie stoi także na przeszkodzie, aby jako tarczę ustawić swoje ulubione zdjęcie – te możemy zrobić na przykład sparując nasz smartfon ze smartwatchem i uwiecznić swoją sylwetkę w biegu lub podczas wykonywania ćwiczeń.W tym momencie Huawei Watch GT 2e dostępny jest aż o 200 zł taniej.

Share.

Leave A Reply