Wybór odpowiedniego smartwatcha może przyprawić o zawrót głowy. Na rynku roi się bowiem od najróżniejszych modeli, oferujących różne specyfikacje, a rozstrzał cenowy wcale nie ułatwia podjęcia decyzji. Na szczęście, ostateczny wybór wcale nie jest taki trudny, bo jeden model spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Mowa o Huawei Watch GT 2. 

Huawei Watch GT 2 – wysoka jakość w dobrej cenie

Seria GT to absolutny TOP w segmencie budżetowych smartwatchy, oferujących zarówno wysoką jakość, jak i szereg atrakcyjnych nowoczesnych technologii. W przypadku Huawei GT 2 możemy zaś mówić o złotym środku między ceną a tym, co zegarek oferuje. Jakie ma możliwości?

Huawei jako tytan wśród producentów elektroniki użytkowej wciąż zaskakuje konsumentów coraz lepszymi modelami smartfonów, laptopów, tabletów czy – wspomnianych już – smartwatchy. Przypadek Huawei Watch GT 2 tylko potwierdza tę regułę. 

Jedną z najważniejszych zalet tego zegarka jest wyjątkowo długi czas jego żywotności na samej baterii – wynosi on aż 14 dni ciągłego użytkowania. Było to możliwe, poprzez zaimplementowanie wydajnego procesora Kirin A1. 

GT 2 wyróżnia się też uniwersalnym designem. Postawiono tutaj na bezramkowy wygląd, nadający urządzeniu nieco sportowego i drapieżnego charakteru, choć – trzeba tu dodać – będzie on też świetnie się komponować z bardziej eleganckimi stylizacjami. 

Co więcej, poszczególne warianty pozwalają dopasować jego wygląd do własnego gustu. Na ten moment w ofercie znajdują się kolory: czarny, brązowy skórzany, złamana biel oraz złoty. Można też wybrać jeden spośród dwóch rozmiarów koperty – 46 mm lub 42 mm. Samą tarczę również można komfortowo zmienić – wystarczy przytrzymać palec na ekranie głównym i wybrać jedną z dostępnych tarcz. Jeśli zależy nam na szerszym wyborze, to więcej tarcz można dodać w aplikacji „Huawei Zdrowie”.

Funkcje zegarka

Wśród kluczowych funkcji jest też technologia tzw. trenera personalnego. Pozwala ona analizować aktywność użytkownika podczas zwykłej aktywności ruchowej lub sportowych wyzwań. Technologia rejestruje również tętno w czasie rzeczywistym. Od teraz wyjście na siłownię czy basen nabiera zupełnie innego wymiaru. Zegarek jest w pełni wodoodporny (do 50 metrów zanurzenia). 

Poprzez Huawei Watch GT 2 można też bezproblemowo korzystać z usługi Bluetooth, prowadzić rozmowy telefoniczne, słuchać muzyki, monitorować jakość swojego snu oraz śledzić bieżące powiadomienia. 

Całość da się śledzić za pośrednictwem aplikacji mobilnej „Huawei Zdrowie”, którą należy sparować z urządzeniem. To tam znajdują się wszystkie statystyki przesyłane z zegarka do aplikacji. Ponadto, jeśli posiadacie system iOS to także możecie bezproblemowo sparować swoje urządzenia z zegarkiem GT 2, jednak wymagana będzie wersja co najmniej 9.0. 

W tej chwili koszt Huawei Watch GT 2 to jedyne 599 złotych w przypadku modelu z kopertą o rozmiarze 46 mm oraz 699 złotych w przypadku modelu z kopertą o rozmiarze 42 mm. To świetny gadżet w przystępnej cenie, nadający się zarówno do codziennego użytkowania, jak i bardziej zaawansowanych rozwiązań. To również bardzo dobra propozycja na prezent dla bliskiej osoby. 

Share.

Leave A Reply