Nie będzie przesadą stwierdzenie, że to właśnie Subaru przyczyniło się do tak ogromnej dziś popularności wszelkiej maści crossoverów i SUV-ów.

Połączenie auta miejskiego z terenowym okazało się idealną odpowiedzią na potrzeby współczesnych kierowców. Teraz pozostaje już tylko ulepszać i ulepszać zastosowane rozwiązania.

Prowadzenie, które się kocha

Kto choć raz miał przyjemność przejechać się Subaru Outback ten wie, że to prawdziwa przyjemność. Świetne prowadzenie, dynamikę i stabilność model zawdzięcza przemyślanej konstrukcji: silnik w układzie Boxer oraz innowacyjne zawieszenie to rozwiązania, których skuteczność potwierdza każda kolejna przejażdżka. W taki sposób Otuback staje się samochodem idealnym do jazdy w każdych warunkach pogodowych, świetnie trzymającym się drogi, a do tego przestronnym i komfortowym. Po co więc ulepszać coś, co już jest znakomite? Dla uzyskania jeszcze większej satysfakcji.

Bezpieczeństwo na podium

Nowa generacja Subaru Outback doczekała się drobnych zmian w wyglądzie nadwozia oraz wyposażeniu wnętrza, ale nie tylko. Istotne jest pojawienie się najnowszych systemów bezpieczeństwa aktywnego i pasywnego, na które Subaru kładzie szczególny nacisk. Wystarczy wspomnieć tu choćby S-AWD, który pozwala  kontrolować maszynę w przypadku trudnych warunków na drodze, a także AEB, czyli system autonomicznego hamowania awaryjnego. Inteligentny System Ratunkowy (ISR) to kolejna, warta zauważenia innowacja, dająca pewność, że bez względu na sytuację pomoc przybędzie na czas.

Zmodernizowane wnętrze, w którym wszystko jest na swoim miejscu, to kolejna kwestia, na którą warto zwrócić uwagę w nowej generacji Subaru Outback. Kabina zyskała bardziej luksusowy wygląd, co spodoba się miłośnikom detali. Z zewnątrz crossover, w środku – limuzyna. Czy można oczekiwać więcej? To wszystko gwarantuje znacznie większy komfort jazdy i czerpanie radości z każdego pokonywanego zakrętu.

Share.

About Author

Leave A Reply