Warszawa, jak na stolicę dużego europejskiego państwa przystało jest bardzo dobrze skomunikowanym miastem. Zarówno wewnętrznie jak i zewnętrznie. Codziennie zarówno z samochodów prywatnych jak i innych środków transportu korzysta ponad 2,1 miliona mieszkańców aglomeracji oraz osób przyjezdnych.

Do stolicy możemy się dostać nie tylko własnym samochodem, ale także samolotem korzystając z usytuowanego blisko centrum lotniska im. Chopina, koleją, w tym szybkim i nowoczesnym pociągiem Pendolino, autokarem, czy wraz z innymi użytkownikami dróg zmierzającymi w tę samą stronę za pomocą aplikacji BlaBlaCar,.

Również poruszanie się po samym mieście nie powinno nastręczać żadnych problemów. Jeśli przyjedziemy własnym samochodem możemy go spokojnie pozostawić na jednym z podmiejskich parkingów a w dalszą drogę ruszyć tramwajem, taksówką, autobusem czy dostępnym jedynie w stolicy metrem.

Jednak dla tych którzy cenią sobie przede wszystkim wygodę oraz swobodę decyzji a do Warszawy przyjechali np. w celach biznesowych dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z wypożyczalni samochodów. W Internecie aż roi się od tego typu ofert. Wystarczy w przeglądarkę wpisać „wypożyczalnia samochodów Warszawa” a znajdziemy samochód idealny dla nas. Do wyboru mamy niemalże każdy typ pojazdu .Od malutkiego Smarta ForTwo, poprzez popularnego przedstawiciela kompaktów – Volkswagena Golfa aż po samochody klasy premium takie jak Audi A8 czy nawet Rolls-Royce Phantom. A dla osób preferujących szybkość ponad komfort dostępne są auta sportowe takie jak Ferrari, McLaren czy Porsche.

Ta różnorodność pokazuje, że wybierając się do stolicy nie jesteśmy już skazani na własny samochód. Często nawet wybranie publicznego środka lokomocji w celu dostania się do miasta, a następnie skorzystanie z wynajętego samochodu może okazać się tańsze niż przyjazd własnym pojazdem. Szczególnie gdy mieszamy na drugim krańcu Polski.

Share.

About Author

Leave A Reply