Wielka awaria Facebooka. Facebook nie działa dziś, 13.03.2019 r. Pierwsze problemy użytkownicy serwisu odnotowali o godzinie 17:04. Nie można się zalogować, ani publikować czy planować postów.

Facebook nie działa dziś, 13.03.2019 r.

Kolejna wielka awaria dotknęła użytkowników popularnego portalu społecznościowego Facebook. Serwis downdetector.pl pierwsze problemy Facebookiem odnotował dzisiaj, 13 marca dokładnie o godzinie 17:04. Trudności z korzystanie z serwisu społecznościowego występują nie tylko w Polsce.

„Dziękuję Twitter. Przyszedłem tutaj, aby zobaczyć czy Instagram i Facebook działają i widzę, że nie” – pisze jeden z użytkowników Twittera, innego serwisu społecznościowego

Problemy występują przy logowaniu do serwisu oraz przy publikacji postów. Nie można również planować publikacji postów. Przy każdej próbie opublikowania posta na tablicy użytkownika wyskakuje komunikat o treści: „Ups!Coś poszło nie tak. Pracujemy nad naprawieniem tego tak szybko jak to możliwe….”
Niektórzy mogli zobaczyć inny komunikat o następującej treści:

„Korzystanie z Facebooka wkrótce znów będzie możliwe
Facebook jest teraz nieaktywny ze względu na konieczne prace serwisowe, ale powinien być dostępny za parę minut. W międzyczasie przeczytaj więcej informacji na temat przyczyn wyświetlania tego komunikatu. Dziękujemy za cierpliwość podczas oczekiwania na wprowadzenie udoskonaleń”

Wielka awaria Facebooka

Internauci masowo zgłaszają problemy z funkcjonowaniem tego najpopularniejszego na świecie medium społecznościowego

– Nie działa dodawanie komentarzy i np przesłanie screena w wiadomości prywatnej – pisze Aneta.

– Czy wy też macie problem taki, że nie widzicie kto wasze posty udostępnił lub polubił na Fanpage…? – pyta Maniek.

Serwis „The Chronicle” podaje, że problemy z Facebookiem występują w całej Wielkiej Brytanii.

Facebook to serwis społecznościowy, w ramach którego zarejestrowani użytkownicy mogą tworzyć sieci i grupy, dzielić się wiadomościami i zdjęciami oraz korzystać z aplikacji. Facebook posiada wiele funkcji, takich jak: albumy ze zdjęciami, blog, notes, książka adresowa, lista znajomych, grupy użytkowników, blokowanie użytkowników, poczta wewnętrzna.

Stanowisko Facebooka jest takie:

Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy ludzie mają obecnie problemy z dostępem do rodziny aplikacji Facebook. Pracujemy nad rozwiązaniem problemu tak szybko, jak to możliwe.

Za: gk24

Share.

About Author

Leave A Reply