Dbasz o swój samochód i jest on twoim oczkiem w głowie? Jeżeli tak, na pewno słyszałeś o auto detailingu. Czy jednak wiesz dobrze, co to określenie oznacza? Wyjaśniając to najprostszymi słowami, auto detailing Szczecin to profesjonalna kosmetyka samochodowa, skupiająca się na wszystkich aspektach pojazdu. Car detailing obejmuje czynności prowadzone na zewnątrz samochodu, jak i w jego środku. W tym artykule omówimy wszystko, co ważne w auto detailingu, abyś w przyszłości mógł świadomie korzystać z takich usług.

Auto detailing Szczecin we wnętrzu samochodu

Czyste wnętrze pojazdu bardzo pozytywnie wpływa na komfort jazdy i samopoczucie kierowcy i pasażerów. Jeżeli stan tapicerki w twoim samochodzie jest daleki od zadowalającego lub chcesz przeprowadzić gruntowne czyszczenie wnętrza, pomoże ci w tym auto spa Szczecin. W tej firmie zlecisz takie prace jak odkurzanie i pranie tapicerki, czyszczenie elementów wyposażenia, a także usuwanie wszelkiego rodzaju zabrudzeń z trudno dostępnych miejsc. Co jeszcze możemy zrobić, aby wnętrze auta lśniło czystością? Dla pełni zadowolenia polecamy ozonowanie, które pozwala wyeliminować brzydkie zapachy i odświeża środek pojazdu. Dodatkowe czynności to mycie szyb, pokrywanie ich nano powłoką chroniącą przed osiadaniem pary, a także inne zlecone czynności.

Car detailing Szczecin karoserii i kół

W znacznie większym zakresie auto detailing skupia się na zewnętrznej stronie samochodu, czyli na jego karoserii i kołach. Zmatowiały lakier, zarysowania, brudne felgi, trudne do usunięcia plamy z lakieru. To wszystko możemy naprawić, wykorzystując do tego celu dedykowane środki, narzędzia i swoje doświadczenie. Co możemy Państwu polecić z bogatego katalogu naszych usług?

Odświeżanie i korekta lakieru

Niezadowalający wygląd lakieru na karoserii twojego auta, nie daje Ci spać? Jeśli tak, polecamy ci usuwanie rys w naszej firmie. Po wykonanym zabiegu patrzenie i mycie karoserii będzie czystą przyjemnością. W trakcie tego procesu karoseria zostanie dokładnie umyta, a następnie zostanie przeprowadzone polerowanie. Skutecznie usuwa ono mniejsze rysy i zmatowienia, dzięki czemu lakier odzyskuje swój połysk i głębie koloru.

Zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną

Kolejny ważny zabieg w auto detailingu Szczecin to powłoka ceramiczna, która chroni lakier przed uszkodzeniami mechanicznymi. Niewidoczna gołym okiem powłoka dokładnie pokrywa wszystkie lakierowane elementy karoserii. Jest bezbarwna, stanowiąc dodatkową warstwę odporną na ścieranie i mycie. Prawidłowo wykonana powłoka ceramiczna zachowuje swoją skuteczność przez kilka lat, zabezpieczając twoje auto przed poważniejszymi uszkodzeniami lakieru.

Pozostała kosmetyka samochodowa

Auto detailing Szczecin to także wiele innych czynności, wykonywanych na karoserii, ale i felgach aluminiowych. Jeśli są one bardzo brudne, a standardowe preparaty nie radzą sobie z ich czyszczeniem, możemy zająć się także tym. Stosujemy profesjonalną chemię czyszczącą do felg aluminiowych, która szybko usuwa trudne zabrudzenia, będąc bezpieczną dla samych felg. Wszystkie nasze usługi wykonywane są w serwisie zlokalizowanym w Szczecinie, a klientów zapraszamy na wcześniej umówione terminy.

Voucher na auto detailing Szczecin, czyli pomysł na prezent

Nie musisz potrzebować naszych usług, aby z nich korzystać. Co to znaczy? Jeżeli szukasz ciekawego pomysłu na prezent dla bliskiej osoby, możesz jej podarować wykupiony u nas voucher na wybrane usługi renowacji karoserii, felg i szyby. Samodzielnie określasz zakres usługi lub po prostu doładowujesz voucher określoną przez siebie kwotą pieniędzy.

Share.

Leave A Reply