„Hej, Mercedes” to hasło kampanii reklamowej nowego modelu klasy A. W sobotę 12 maja w salonie    Mercedes-Benz Sosnowiec odbyła się premiera nowego Mercedesa. Event zrobiony z dużą klasą i  rozmachem. Gościem specjalnym był Adam Małysz, który jako jeden z pierwszych jeździł nową A klasą.

W sosnowieckim salonie Mercedes-Benz było bardzo wiele atrakcji, które urozmaiciły dyskusje o nowym modelu. Idealna pogoda, strefa chillout z cateringiem, występ live zespołu muzycznego to tylko część programu przygotowanego dla odwiedzających salon gości.

Na terenie salonu można było pojeździć rowerami elektrycznymi, dla dzieci stworzono akademię bezpiecznej jazdy oraz naukę jazdy na snowboardzie.

Były także ciekawostki interaktywne: stworzono strefę gier komputerowych oraz wystawę sprzętu komputerowego obejmującego ostatnie 30 lat. Było Atari 65, Commodore 64, wiele modeli Apple, pierwsza konsola playstation. Na najnowszym sprzęcie odbył się turniej Counter Strike. Na stanowiskach historycznych można było odbyć podróż w przeszłość dotyczącą gier komputerowych: River raid, pacan i wiele innych. Był też słynny „Małysz” w którego Pan Adam osobiście grał z uczestnikami imprezy.

Wracając do nowej Klasy A. Samochód prezentuje się znakomicie. Minimalnie urósł w porównaniu do poprzedniej generacji. Dzięki temu w środku jest więcej miejsca. Większy jest również bagażnik. Jakość wykonania i wszystkie detale to duży krok w porównaniu z poprzednikiem. Największa zmiana to jednak interaktywność nowego modelu. To samochód, który słucha kierowcy. Kiedy o coś zapytasz, zrozumie Cię i odpowie. Wystarczyło przywitać się z nim prostym „Hej, Mercedes”. Intrygujące!

Już wkrótce przedstawimy i ocenimy nowy model, gdyż na razie nie było okazji  i czasu na jazdy testowe.

Cały sobotni dzień był transmitowany na Facebooku Mercedes-Benz Sosnowiec. Możecie zobaczyć zapis całej imprezy i ocenić nowy model Mercedesa.

MB.

Share.

About Author

Leave A Reply