Niemal każda motoryzacyjna impreza przyciąga tysiące zwiedzających, a targi w Genewie czy Paryżu biją co roku rekordy sprzedanych biletów. Co prawda organizowany w Sosnowcu – Auto Moto Show – ma zdecydowanie skromniejszy charakter, ale potencjał regionu Śląska i Zagłębia potwierdza znaczenie tego, liczącego 13 lat przedsięwzięcia.

Tak się szczęśliwie składa, że w tym czasie kiedy odbędzie się nasza impreza (9-10.06 2018 Expo Silesia) pojawi się na motoryzacyjnym rynku wiele nowości. Gwarantujemy więc, że będzie co oglądać, a pojawią się auta, których nie zobaczy się jeszcze  u motoryzacyjnych dealerów.
Trudno powiedzieć, czy dla zwiedzających ważniejsza będzie premiera nowego Audi A6, Opla Combo life, DS7 czy bogatej oferty Renaulta czy Mazdy. Na pewno dla młodzieży atrakcją będzie Ferrari, Lamborghini czy cała rodzina BMW. Ciekawych nowych samochodów będzie bardzo wiele, ale zaprezentowane zostaną też  oldtimery, samochody amerykańskie, sportowe, motocykle, campery itp. Podczas targów odbędzie się także zlot samochodów tuningowanych i parada motocyklistów.


Jak na każdej tego typu imprezie nie zabraknie konkursów z cennymi nagrodami, spotkań ze znanymi ludźmi z kręgu motoryzacji, będą tradycyjnie wybory Miss Auto Moto Show.
Dodatkową atrakcją będzie premiera filmu dokumentalnego „Kuzaj – rajdowe życie„. Pokazy filmu odbędą się w sobotę i niedzielę o 14.00 w sali konferencyjnej Expo Silesia.
Zapraszamy więc w nadchodzącą sobotę i niedzielę do Expo Silesia w Sosnowcu na AUTO MOTO SHOW…


www.automotoshow.pl
Wydarzenia towarzyszące:
https://www.facebook.com/pasca.caraudio/
https://www.facebook.com/events/252894211938763/

Materiały prasowe

Share.

About Author

Leave A Reply