Volkswagen Samochody Dostawcze kontynuuje swoją akcję wyprzedażową. W jej ramach można teraz nabyć innowacyjnego, w pełni elektrycznego Volkswagena ID. Buzz aż o 23% taniej. To tak, jakby od ceny samochodu odliczyć cały podatek VAT. Ponadto każdy kupujący ten model liczyć może na atrakcyjny pakiet benefitów, w którego skład wchodzi m.in. 5-letnia gwarancja i pakiet przeglądów na 5 lat w atrakcyjnej cenie. Ponadto Volkswagen Samochody Dostawcze oferuje klientom dogodne warunki zakupu. Dla przykładu: raty w finansowaniu Leasing JAK ABONAMENT zaczynają się już od kwoty 1986,00 złotych netto.

Prowadzona na przełomie roku akcja wyprzedaży samochodów marki Volkswagen Samochody Dostawcze z rocznika 2023 cieszyła się wśród klientów ogromnym powodzeniem. Niektóre modele można było wtedy zakupić z rabatem sięgającym nawet 20%. Volkswagen Samochody Dostawcze postanowił kontynuować akcję „Korzyści, aż po dach”, przedłużając okres wyprzedażowy i jeszcze mocniej uatrakcyjniając ofertę!

Co w związku z akcją zyskają klienci? Na przykład Volkswagena ID. Buzz z rocznika 2023 w wersji Pro, którego kupić można teraz aż o 23% taniej. To tak, jakby od ceny modelu odliczyć cały podatek VAT. Ponadto otrzymają na niego 5-letnią gwarancję oraz pakiet przeglądów na pięć lat w atrakcyjnej cenie.

Model ID. Buzz Pro to multifunkcjonalny pojazd stworzony od podstaw w nowatorski sposób. W pełni elektryczny ID. Buzz Pro ma pięć miejsc siedzących, pomieści więc rodzinę i spory bagaż oraz pozwoli sprostać wyzwaniom codzienności – nawet w wielkomiejskim gąszczu ciasnych ulic. Ponadto ID. Buzz oferuje inteligentne połączenie systemów wspomagania kierowcy i systemów informacyjnych. Dopełnieniem całości jest design nawiązujący do ikonicznego Volkswagena T1 „Bulli” oraz umieszczony z tyłu silnik elektryczny zabierający wyjątkowo mało miejsca. Elektryczny napęd rozwija maksymalną moc 204 KM. Akumulator o pojemności netto 77 kWh pozwala uzyskać zasięg nawet 419 km. Ekologiczny, w pełni elektryczny i solidny – ID. Buzz wyznacza nowe standardy marki Volkswagen Samochody Dostawcze.

Warto podkreślić, że Volkswagen ID. Buzz Pro w ramach wyprzedaży dostępny jest od ręki, a handlowcy w salonach marki Volkswagen Samochody Dostawcze dobiorą odpowiednie finansowanie: leasing jak abonament, leasing klasyczny lub najem. Warunki finansowania zakupu są bardzo korzystne. Na przykład raty w finansowaniu Leasing JAK ABONAMENT zaczynają się już od 1986,00 złotych netto. W skład tej kwoty wchodzi zarówno samo finansowanie, jak i pełen serwis samochodu oraz zarządzanie szkodami.

Share.

Leave A Reply