Rakuten globalna firma będąca konkurentem Amazona i jednym z głównych sponsorów FC Barcelona zachęca internautów do rejestracji poprzez Cashback – wydaj 30 USD i otrzymaj 30 USD gratis. Co innymi słowy oznacza, że całą wydaną kwotę zrefunduje nam Rakuten. Jak to zrobić? To proste. Tu dostaniesz Rakuten link 30$

 1. Najlepiej wszystko wykonać na komputerze – urządzenia mobilne nie są w pełni obsługiwane przez stronę i zwrot z transakcji przez nie wykonanych może nie być naliczony. Wszystkie kroki najlepiej wykonać w czystej, nieużywanej na co dzień przeglądarce – bez ciasteczek/dodatków z wyłączonym AdBlockiem. Polecam wbudowany Microsoft Edge.
 2. NIE REJESTRUJEMY SIĘ JESZCZE! Wchodzimy w LINKA
 3. Klikamy “No, I’m not an EEA Resident” – jest to związane z przepisami RODO.
 4. Wklejamy jeszcze raz (w tej samej sesji – nie zamykając przeglądarki) ten sam link czyli: https://www.rakuten.com/r/SESTEO?eeid=28187
 5. Powinniśmy otrzymać taki obrazek
 6. REJESTRUJEMY SIĘ TERAZ! Po ponownym przekierowaniu pokaże się informacja o bonusie 30$ (jeśli nie, wklejcie link polecający w adres przeglądarki jeszcze raz, ważne jest aby ostrzeżenie wymienione w punkcie 3. już nie wyskakiwało). Rejestracji dokonujemy podczas jednej sesji – bez zamykania przeglądarki.
 7. Wchodzimy w zakładkę „My Account” będąc zalogowanymi a następnie „Account settings”. Wybieramy PayPal i wypełniamy swoje dane adresowe zgodnie z prawdą (jest to podyktowane kwestią podatkową w USA, gdzie serwis jest zarejestrowany). Zostaniemy przekierowani do strony logowania PayPal, gdzie potwierdzamy swoją chęć połączenia kont.
 8. Nasze konto jest gotowe, aby otrzymać cashback! W wyszukiwarce wyszukujemy sklep, w którym chcemy dokonać zakupów (np. AliExpress), klikamy na niego i po lewej stronie naciskamy “Shop now”. Ważne aby był widoczny przy nim określony % zwrotu – niektóre sklepy są wspierane jedynie w kwestii kodów rabatowych, nie cashback!
 9. Jeśli wszystko przebiegło pomyślnie, zostaniemy przekierowani na stronę główną naszego sklepu i dokonujemy zakupów zgodnie z zasadami cashback za przynajmniej 30$ w tej samej karcie, bez AdBlocka.
 10. W ciągu 24h od dokonania płatności za swoje zakupy nasza transakcja powinna pojawić się na koncie Rakuten w zakładce „Cash Back Balance” jako oczekująca, a jeśli spełnia ona warunek min. 30$, od razu pojawi nam się 30$ bonus! Wypłaty są realizowane co kwartał (3 miesiące). Termin naszej wypłaty będzie w tej samej zakładce.

Co może uniemożliwić wypłatę bonusu?

 • niedokończenie całego procesu od momentu przekierowania do finalizacji płatności podczas jednej sesji
 • użycie przeglądarki z wtyczką AdBlock
 • użycie przeglądarki, z której korzystamy na codzień i posiada ona już dużą bazę ciasteczek (cookies) pochodzących z reklam obecnych w internecie
 • rejestracja ze zwykłego linku zamiast linku polecającego
 • zrobiłeś zakup w sklepie, do którego Rakuten udostępnia wyłącznie kody rabatowe, a nie % zwrotu cashback

 

Share.

About Author

2 komentarze

 1. Dziś jest ostatni dzień, mnie już wskoczyło 30 dolarów na konto Rakuten. Teraz tylko czekać na wypłatę 🙂

 2. Super, dzięki zadziałało. Wczoraj się rejestrowałam i zrobiłam zakupy na Ali a już dziś mam 30USD na koncie cashback.

Leave A Reply