Porsche Carrera GT robił wrażenie w gdy pojawił się na rynku w 2004, ale robi wrażenie i teraz 21 lat od premiery, która odbyła się w 2000 roku na targach Geneva Motor Show. Carrera GT był następcą 911 GT1 i miał rywalizować z Ferrari Enzo. A miał do tego spore predyspozycje będąc pierwszym produkcyjnym samochodem opartym o konstrukcję samonośną z włókna węglowego.

Jednak Carrera GT nie jest samochodem dla wszystkich. Nie tylko dlatego, że kosztuje niemal 4.000.000 głównie dlatego, że jest bardzo wymagający jeśli chodzi o prowadzenie. Wyposażany był jedynie w manualną skrzynię połączoną z widlastym dziesięciocylindrowym silnikiem o mocy 612KM. Dlatego też sporo Carrer GT brało udział w wypadkach. Przekonali się o tym choćby Anthony Hamilton, ojciec Lewisa Hamiltona, które rozbił swoje GT oraz Paul Walker, który będąc pasażerem zginął w wypadku w 2013 roku.

Jednak prezentowane tu Porsche wolne jest od historii wypadkowej. Przejechało zaledwie 9.600 km a pierwsza rejestracja odbyła się w Niemczech w 2004 roku, czyli w pierwszym roku sprzedaży tego samochodu. To zapewne idealny samochód nadający się na długoterminową inwestycję, którego cena będzie tylko wzrastać.

Samochód dostępny jest na OtoMoto: https://www.otomoto.pl/oferta/porsche-carrera-gt-carrera-gt-dostepna-od-reki-jak-nowa-stan-kolekcjonerski-ID6DWt6u.html#35fa355c23

 

Pełen opis oferty:

AUTO INVEST 24 – CENTRUM MOTORYZACYJNE to:
 ogromne doświadczenie i znajomość branży, oraz współpraca z instytucjami finansowymi korzystnie wpływają na atrakcyjność Naszych ofert a przede wszystkim na jej jakość
i atrakcyjność z punktu widzenie indywidualnych potrzeb Klienta
 zajmujemy się również poszukiwaniem pojazdów na indywidualne zapotrzebowanie klientów w całej Europy a także Azji i USA z Kanadą
 zachęcamy Państwa do składania indywidualnych zapytań ofertowych w celu przygotowania oferty skrojonej na miarę Państwa oczekiwań!
 każdy Klient traktowany jest przez nas w sposób indywidualny – tak jak sami chcielibyśmy
być traktowani przy zakupie Naszego wymarzonego auta

ZAPEWNIAMY KORZYSTNE WARUNKI FINANSOWANIA:
 Leasing
 Kredyt
 Ubezpieczenie
 Wynajem Długoterminowy
 Możliwość pozostawienia samochodu w rozliczeniu

CENA BRUTTO SAMOCHODU ZAWIERA:
 akcyza
 VAT
 rejestracja
 transport

OPCJA BEZPIECZNY ZAKUP:
 dostarczymy samochód pod wskazany przez Państwa adres

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIECIE PAŃSTWO PONAD 10 000 RÓŻNYCH NOWYCH JAK I UŻYWANYCH POJAZDÓW NA SPRZEDAŻ
MOŻLIWOŚĆ WYCENY DOWOLNEGO AUTA, CELEM POTWIERDZENIA NAJKORZYSTNIEJSZEJ CENY

PORSCHE CARRERA GT LIMITED 1/1270

GT SILVER METALIK
WNĘTRZE: EKSKLUZYWNA CZARNA SKÓRA

Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią ofert w rozumieniu art. 66 KC i następnych, a są jedynie zaproszeniem do rokowań zgodnie z art. 71 KC”

Share.

Leave A Reply