Marka Xblitz uzupełniając swoje portfolio rejestratorów samochodowych wprowadza na rynek nowe urządzenia. Xblitz V1 jest to niewielki rejestrator wyposażony w moduł GPS oraz tryb parkingowy.

Rejestrator wykonane jest bardzo dobrej jakości materiałów: część przednia z wysokiej jakości tworzywa sztucznego o matowej fakturze a obudowa posiada polerowane wykończenie w części środkowej oraz metalizowane dodatki po stronie wyświetlacza.

Interesująca jest modułowa budowa oparta na uchwytach magnetycznych.  Sama naprowadza poszczególne elementy kamery na swoje miejsce, przez co Użytkownik nie musi  specjalnie celować, aby ustawić ją na swoim miejscu. Przekazywanie danych z odbiornika GPS oraz zasilanie urządzenia realizowane jest przez gniazda wielostykowe.

Dzięki użyciu obiektywu 6G z szerokim kątem 150 stopni oraz sensora SONY STARVIS obraz będzie krystalicznie czysty, a kolory nasycone i żywe. Płynne nagrania w FULL HD przy 30 klatkach na sekundę gwarantuje wysokiej klasy procesor NT96658.

Kamera wyposażona jest w  moduł GPS, dzięki któremu użytkownik prześledzi swoją trasę i zawsze będzie wiedział, gdzie znajduje się jego pojazd.

Co ciekawe Xblitz zdecydował się na specyficzną formę dystrybucji, gdyż kamera będzie dostępna jedynie w sieci X-Kom.

A już niedługo na naszej stronie będziecie mogli przeczytać pełny test wideorejstratora Xblitz V1

Share.

About Author

Leave A Reply