Na rynku zadebiutował uchwyt samochodowy na smartfon z funkcją ładowania bezprzewodowego Xblitz G550. Jest to kolejny model z serii uchwytów samochodowych na telefony Polskiej marki Xblitz, który znajduje się w jej ofercie.

Urządzenie to posiada czujnik zbliżeniowy, dzięki któremu uchwyt otwiera swoje skrzydełka automatycznie po zbliżeniu do niego telefonu, a następnie zacieśnia je na smartfonie. Umieszczone w uchwycie urządzenie mobilne będzie ładowane bezprzewodowo, o ile wspiera ono tą technologię.

Dzięki mocnemu klipsowi z dwoma różnymi ustawieniami zacisku, uchwyt można zamontować na niemal każdej kratce wentylacyjnej samochodu. Głowicę urządzenia Xblitz G550 można obracać w zakresie 360 stopni, co na łatwe ustawienie wygodnej pozycji dla każdego kierowcy. Xblitz G550 to nieco tańsza alternatywa dla starszego brata – modelu Xblitz G650, który mimo krótkiej obecności na rynku zdążył stać się jednym z najlepiej sprzedających się urządzeń tego typu. Podstawową różnicą między uchwytami jest fakt, że Xblitz G550 nie posiada dodatkowego mocowania do montażu na szybie pojazdu. Urządzenie zostało wycenione na 89 zł i można je zakupić na stronie producenta oraz w popularnych sieciach handlowych.

Za: Informacja prasowa

Share.

About Author

1 komentarz

Leave A Reply