Jaki prezent ucieszy fana motoryzacji? Czy w ogóle istnieją prezenty uniwersalne, które jednocześnie wywołają u obdarowanego zachwyt i duże emocje? Jeśli poszukujesz prezentu dla fana motoryzacji, to w tym przypadku sama okazja nie jest najważniejsza, ponieważ liczą się jego zainteresowania. Co podarować mężczyźnie, którego marzeniem jest sportowy samochód lub osobie, która każdą wolną chwilę spędza w garażu na udoskonalaniu swojej maszyny? Przedstawiamy najlepsze pomysły na prezent dla miłośnika motoryzacji.

Voucher na przejazd szybkim sportowym samochodem

W ostatnim czasie to właśnie vouchery na przeróżne atrakcje są najbardziej pożądaną formą prezentu. Dlaczego? Wręczając bliskiej osobie voucher, możemy podarować coś znacznie więcej, niż oferują tradycyjne gadżety czy inne zwykłe przedmioty. Voucher na przejazd samochodem to przeżycie, które na długo pozostanie w pamięci i, co ważne, pozostawi po sobie bezcenne wspomnienia. Przejazd kultowym Fordem Mustangiem, Lamborghini, a może Ferrari? Tego typu prezenty nie są już trudno dostępne, ponieważ w Polsce jest blisko 20 torów wyścigowych, na których odbywają się imprezy motoryzacyjne, podczas których można zrealizować przejazd wybranym autem. Bliska Ci osoba może też wczuć się w rolę kierowcy rajdowego zasiadając za kierownicą Subaru Impreza WRX lub Mitsubishi Lancer Evolution. Możliwości jest naprawdę sporo, dlatego przed zakupem prezentu dla miłośnika motoryzacji warto zastanowić się, jakie auto spełni jego oczekiwania i oczywiście określić budżet, który chciałbyś przeznaczyć na prezent. Jak widzisz, nie musisz specjalnie kupować auta i wydawać ogromnych pieniędzy, aby spełnić motoryzacyjne marzenie bliskiej osoby.

Trafiony prezent dla fana motoryzacji – miłośnika F1

Jeśli gokarty to zbyt mało dla prawdziwego fanatyka Kubicy i Formuły 1, warto się nieco bardziej postarać, by podarować coś niezwykłego. W końcu miłośnicy F1 kochają ją za niemożliwe prędkości i atmosferę, jaka towarzyszy tym wydarzeniom sportowym. Trafionym pomysłem z pewnością będzie przejazd za kierownicą prawdziwego bolidu. Bezkompromisowy jest Ariel Atom, który przyspiesza do setki w 2,7 sekundy! Co więcej, przejazd odbywa się podczas imprezy motoryzacyjnej, podczas której można zobaczyć inne ikony motoryzacji i porozmawiać z ludźmi z branży. Oprócz Ariela Atoma na stronie liderów w branży obdarowywania prezentami w formie przeżyć — Prezentmarzeń, znajdziesz też inne propozycje. Nie możemy nie wspomnieć też o tym, że tylko tam znajdziecie przejazd za kierownicą bolidu Formuły 1 na torze Anderstorp w Szwecji! A taka atrakcja robi wrażenie, co?

Wyjście do SPA — prezent dla fana motoryzacji?

Pisząc o wyjściu do SPA, oczywiście nie mamy na myśli tradycyjnego salonu, do którego najczęściej udają się kobiety… Mężczyźnie, którego oczkiem w głowie jest jego auto, możesz podarować bon kwotowy do salonu Auto SPA. To miejsce, w którym profesjonaliści zadbają o najdrobniejsze szczegóły z zakresu pielęgnacji samochodu. Detailing wnętrza auta, korekta lakieru czy woskowanie to tylko przykłady usług dostępnych w salonach Auto SPA. Profesjonalne kosmetyki bywają drogie i niestety, ale bez pojęcia i, co najważniejsze doświadczenia, w jaki sposób je stosować, można osiągnąć efekt przeciwny do pożądanego. Gwarantujemy, że voucher na usługi auto detailingu to praktyczny prezent, który ucieszy każdego fana motoryzacji. Nieważne, czy posiada on starsze, czy świeżo odebrane z salonu auto.

Według naszej oceny voucher na przejazd sportowym autem, bolidem czy do Auto SPA to uniwersalne i jednocześnie wyjątkowe prezenty, które będą idealne dla fana motoryzacji.

Poza tym voucher na motoryzacyjne przeżycie to też wygoda dla Ciebie, jako osoby kupującej. W Prezentmarzeń możesz kupić atrakcje bez wychodzenia z domu lub udać się do punktu stacjonarnego, aby otrzymać gotowy do wręczenia prezent. Rezerwacji dokonuje osoba obdarowana, a Ty cieszysz się spokojną głową i radością bliskiej osoby.

Share.

Leave A Reply