Życie w dużym lub nawet średnim mieście nie jest proste. Sam transport i przemieszczanie się po ulicach bywa niezwykle problematyczne i może przysporzyć wielu problemów. Duże natężenie ruchu drogowego, korki, przechodnie i komunikacja miejska potrafią przysporzyć o ból głowy.

Warto więc zastanowić się nad alternatywami, które pozwolą o wiele szybciej dotrzeć z punktu A do B. Jedną z takich opcji są hulajnogi elektryczne. Zastanawiasz się nad ich realnymi możliwościami? W takim razie przedstawiamy propozycje od firmy Frugal, które podbijają rynek i serca użytkowników. 

Lekka i wygodna konstrukcja, czyli komfort codziennej eksploatacji

Ciężko wyobrazić sobie sytuację, w której musimy wnosić po schodach ciężką i niewygodną hulajnogę. Na szczęście innowacyjne konstrukcje posiadają możliwość komfortowego złożenia do bardzo niewielkich rozmiarów, a ich waga została zoptymalizowana do minimum. Poradzą sobie z nią nawet osoby, które niekoniecznie są zaprzyjaźnione ze sportami siłowymi, co czyni hulajnogę doskonałą opcję jako środek transportu do pracy lub szkoły. 

Hulajnoga elektryczna i jej realne parametry techniczne

Nie zapominajmy o tym, co jest najważniejsze. Hulajnogi elektryczne to przede wszystkim środki transportu, dlatego koniecznie musimy zwracać na aspekt prędkości maksymalnej i zasięgu, które pozwolą nam podróżować po mieście. Otóż asortyment marki Frugal przystosowany został do obecnych przepisów, dlatego konstrukcje rozwijają prędkość maksymalną na poziomie 25 km/h. Z kolei pozwalają one na przejechanie do 18-20 km. Można więc z czystym sumieniem powiedzieć, że nawet biorąc pod uwagę sygnalizację świetlną, bez obaw możemy korzystać z nich przez godzinę bez przerwy. Czy to zadowalające rozwiązanie? Biorąc pod uwagę, że niewiele osób na co dzień musi pokonywać odległość ok. 10 km w jedną stronę w celu dojechania do pracy, hulajnoga będzie doskonałym rozwiązaniem. Elektryczna hulajnoga to świetne rozwiązanie dla każdego niezależnie od wieku, czy jesteś nastolatkiem czy dorosłą osobą bez problemu znajdziesz odpowiedni dla siebie model. Hulajnoga pozwoli Ci na swobodny dojazd do każego miejsca i to w bardzo szybkim czasie. I Ty możęsz dołączyć do miłośników elektrycznych hulajnóg i dbać o środowisko, wystarczy, że wyposażysz się w hulajnogę elektryczną.

Warto też wspomnieć o tym, że nawet jeśli musisz mierzyć się z takimi odległościami, hulajnogi elektryczne możesz zawsze ze sobą zabrać do biura i ładować je podczas godzin pracy. Pełny cykl ładowania to ok. 4 godziny. Daje nam to zatem nawet niepełny wymiar pracy trybu 8 godzinnego. Przed powrotem uzupełnisz zatem akumulatory i możesz za darmo wrócić do domu lub jechać na zakupy!

Masz pytania odnośnie oferowanych hulajnóg elektrycznych? Zespół firmy Frugal jest do twojej dyspozycji i na pewno udzieli Ci wszystkich niezbędnych informacji. Dzięki temu zakup hulajnogi nie powinien stanowić problemu, a wybrany model spełni Twoje wymagania pod kątem eksploatacji, zapewniając tym samym przyjemność z jazdy.

Share.

Leave A Reply