W wielu miastach operatorzy systemów wynajmu hulajnóg zdecydowali się o wyłączeniu swoich urządzeń w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia. Podyktowane jest to bezpieczeństwem użytkowników, którzy mogliby po zakrapianej imprezie chcieć wrócić dwukołowym pojazdem do swojego domu.

Taką decyzję zdecydowali się między innymi podjąć firmy Bolt, Tier, Volt Scooter czy Dott . Co więcej jak informuje firma Bolt, w szczególnych przypadkach ich pojazdy zostaną całkowicie usunięte z ulic. Może mieć to miejsce np w okolicach zorganizowanych zabaw sylwestrowych, gdzie zbulwersowani niedziałającymi pojazdami użytkownicy mogliby wyładować swoja złość na owych hulajnogach. Jeśli chodzi o jednego z największych operatorów hulajnóg czyli właśnie firmę Bolt to ich hulajnogi będą wyłączone między godziną 20:00 a 8:00 rano.

Dlatego jeśli mieliście w planach dojazd na imprezę lub powrót z niej za pomocą hulajnogi, sprawdźcie w swoim mieście czy ta usługa będzie dostępna. Co sądzicie o takiej decyzji podjętej przez firmy oferujące wynajem hulajnóg?

Share.

Leave A Reply