Xiaomi uruchomiło specjalną strefę Mi Pop Up Store, w której będzie można zobaczyć najnowsze urządzenia producenta oraz przetestować premierowe modele hulajnóg. Strefa znajduje się w Warszawie, przy ulicy Nowy Świat 6/12 (plac przy Centrum Biznesowo-Finansowym „Nowy Świat”). Będzie czynna od 4 do 11 września w godzinach od 9:00 do 22:00. Transmisję na żywo ze strefy będzie można obejrzeć na profilu Facebook Xiaomi Polska o godz. 12:00 w sobotę, 5 września.

W strefie pokazano nowe urządzenia Xiaomi, które wkrótce dostępne będą na polskim rynku: hulajnogi elektryczne – Mi Electric Scooter Essential, Mi Electric Scooter Pro 2, Mi Electric Scooter 1S EU, oczyszczacze – Mi Air Purifier 3C, Mi Air Purifier Pro H, nawilżacz powietrza – Mi Smart Antibacterial Humidifier, monitor gamingowy – Mi Curved Gaming Monitor 34”, autonomiczny odkurzacz – Mi Robot Vacuum-Mop Essential, routery – Mi AioT Router AX3600, Mi AioT Router AC2350, słuchawki – Mi True Wireless Earphones 2 Basic oraz Mi TV Stick.

Mi Electric Scooter Pro 2, większa moc i zasięg

Do oferty Xiaomi wprowadzona została hulajnoga Mi Electric Scooter Pro 2, stworzona z myślą o wygodnym przemieszczaniu się. Osiąga maksymalną prędkość do 25 km/h i na jednym ładowaniu pokona 45 km*. Bezszczotkowy silnik DC o mocy 300W pozwala na pokonywanie wzniesień o nachyleniu 20%. Mi Electric Scooter Pro 2 został wyposażony w ekran LCD, pozwalający na kontrolę aktualnej prędkości, trybu jazdy, poziomu naładowania baterii, a także innych parametrów. Hulajnoga jest odporna na zużycie oraz absorbuje wstrząsy spowodowane nierównościami na drodze, dzięki pneumatycznym oponom o średnicy 8,5 cala. Wysoki poziom bezpieczeństwa zapewnia podwójny układ hamulcowy, natomiast widoczność poprawia dodatkowy przedni, tylny i boczny reflektor o mocy 2W. Ważąca 14,2 kg hulajnoga została wykonana z lekkich materiałów. Ponadto, można ją złożyć w mniej niż 3 sekundy, co sprawia, że hulajnoga jest poręczna i łatwa w transporcie.

Dostępność: przedsprzedaż od 12 września 2020 r.

Cena: od 2399 zł

Mi Electric Scooter Pro 2 będzie można kupić w przedsprzedaży w sklepach  online mistore.pl oraz mimarkt.pl oraz stacjonarnie w salonie Mi Home w Galerii Młociny. Hulajnoga w oficjalnej sprzedaży będzie dostępna we wszystkich salonach stacjonarnych Mi Store.

Mi Electric Scooter 1S EU

 Mi Electric Scooter 1S osiąga prędkość do 25 km/h i pozwala pokonać dystans 30 km na jednym ładowaniu*. Bezszczotkowy silnik o mocy 250W umożliwia pokonywanie wzniesień  o nachyleniu 14%. Podwójny układ hamulcowy oraz wzmocnione, pneumatyczne opony zapewniają bezpieczeństwo w trakcie jazdy. Hulajnoga Mi Electric Scooter 1S waży 12,5 kg – jest lekka, poręczna, łatwa w składaniu i transporcie.

Dostępność: przedsprzedaż od 7 września 2020 r.

Cena: od 1899 zł

*Maksymalny zasięg 45 km na jednym ładowaniu został osiągnięty w następujących warunkach: waga kierowcy 75 kg, temperatura 30°C, wilgotność 70%, niewyboista jezdnia bez silnych powiewów wiatru, tryb oszczędzania energii, prędkość wiatru, zaznajomienie ze sprzętem oraz inne czynniki.

**Maksymalna prędkość może różnić się w zależności od lokalnych przepisów i regulacji.

 Mi Electric Scooter Essential

 Mi Electric Scooter Essential osiąga prędkość maksymalną do 20 km/h i pozwala pokonać dystans 20 km na jednym ładowaniu. Silnik o mocy 250W umożliwia pokonywanie wzniesień o nachyleniu 10%. Ponadto, niezawodny podwójny układ hamulcowy oraz pneumatyczne opony pochłaniające wstrząsy zapewniają komfortowe i stabilne doznania podczas jazdy. Dzięki zastosowaniu wysokowytrzymałego stopu aluminium, hulajnoga waży zaledwie 12 kg, co czyni ją łatwą do przenoszenia. Wbudowany wyświetlacz zapewnia wygodę monitorowania parametrów w trakcie jazdy.

Dostępność: od września

Cena: od 1299 zł

Mi Air Purifier Pro H

Mi Air Purifier Pro H dzięki filtrowi HEPA pochłania z powietrza 99,99% cząstek wielkości nawet 0,1 mikrona w tym pyłów, dymu papierosowego, sierści zwierząt, zarodników pleśni, pyłków, zarazków, wirusów i różnych zapachów. Wymiana filtra, w zależności od stopnia zanieczyszczenia odbywa się nawet co 14 miesięcy. W ciągu godziny Mi Air Purifier Pro H jest w stanie oczyścić 600m³ powietrza (CADR), oznacza to, że w ciągu minuty dostarcza około 10m³ czystego powietrza do naszego domu. Maksymalny obszar działania to pomieszczenie o wymiarach 200 m2 i wysokości 3 m. Ponadto, w ciągu godziny, oczyszczacz jest w stanie pochłonąć formaldehydy oraz zapachy z powierzchni 250 m³, czyli cztery razy szybciej niż poprzednia generacja. Mi Air Purifier Pro H może być sterowany za pomocą aplikacji Mi Home lub głosowo przez Google Assistant oraz Amazon Alexa.

Dostępność: październik 2020 r.

Cena: zostanie podana w przed samym wprowadzeniem urządzenia na rynek

Mi Air Purifier 3C

Mi Air Purifier 3C to kolejny, niewielkich rozmiarów oczyszczacz powietrza od Xiaomi. Dzięki filtrowi HEPA urządzenie pochłania 99,99% cząstek wielkości nawet 0,1 mikrona takich jak pył, dym papierosowy, sierść zwierząt, zarazki, wirusy i różne zapachy. Wymiana filtra, w zależności od stopnia zanieczyszczenia domu, to okres od 6 do 12 miesięcy. W ciągu godziny Mi Air Purifier 3C jest w stanie oczyścić 320m³ powietrza (CADR), oznacza to, że w ciągu minuty dostarcza około 5m³ czystego powietrza do naszego domu. Maksymalny obszar działania to  pomieszczenie o wymiarach 106 m2 i wysokości 3 metrów. Mi Air Purifier 3C może być sterowany za pomocą aplikacji Mi Home lub głosowo przez Google Assistant oraz Amazon Alexa.

Dostępność: listopad 2020 r.

Cena: zostanie podana w przed samym wprowadzeniem urządzenia na rynek

Mi Smart Antibacterial Humidifier

Mi Smart Antibacterial Humidifier to ultradźwiękowy nawilżacz, którego zbiornik o pojemności 4,5 l pozwala na pracę od 12-15 godzin. Zastosowana lampa UV-C wbudowana w zbiornik pomaga w usuwaniu zarazków. Urządzenie można łatwo napełnić nalewając wodę od góry. Do wyboru są 3 poziomy intensywności nawilżania, które można dopasować do indywidualnych preferencji. W utrzymaniu stałego poziomu nawilżenia pomaga wbudowany czujnik wilgotności. Mi Smart Antibacterial Humidifier można sterować za pomocą aplikacji Mi Home. Nawilżacz jest kompatybilny z Asystentami Google i Amazon Alexa. Biel urządzenia idealnie wkomponuje się w wystrój pomieszczenia. Głośność działania nawilżacza wynosi 38dB. Nocą dodatkowo można skorzystać z trybu ultra cichego.

Dostępność: październik 2020 r.

Cena: zostanie podana w przed samym wprowadzeniem urządzenia na rynek

Mi Curved Gaming Monitor 34”

Xiaomi ma nową propozycję dla fanów gier komputerowych – Mi Curved Gaming Monitor 34″. Za wysoką szczegółowość obrazu i realistyczne wrażenia odpowiada wyświetlacz WQHD o rozdzielczości 3440×1440. Współczynnik proporcji ultraszerokiego wyświetlacza wynosi 21:9 i jest 30% większy w porównaniu ze standardowymi wyświetlaczami o proporcji 16:9, a zakrzywienie 1500R doskonale współgra z polem widzenia ludzkiego oka, zmniejszając zniekształcenia. Co więcej, Mi Curved Gaming Monitor 34” zapewnia lepsze wrażenia wizualne w grach i ułatwia wielozadaniowość. Monitor oferuje częstotliwość odświeżania na poziomie 144Hz co 4 ms, co znacznie zmniejsza opóźnienia obrazu, zapewniając ultrapłynne wrażenia podczas gry. Szeroka gama kolorów sRGB na poziomie 121% oraz jasność do 300 nitów umożliwia wyświetlanie gier oraz interfejsów w pełnej palecie kolorów. Monitor synchronizuje grafikę z częstotliwością odświeżania i nawet przy niższej liczbie klatek zapewnia płynną rozgrywkę, co zawdzięcza technologii AMD FreeSync™ Premium.

Dostępność: od 15 września 2020 r.

Cena: od 1999 zł

Mi Robot Vacuum-Mop Essential

Mi Robot Vacuum-Mop Essential oferuje funkcję inteligentnego planowania. Dzięki wbudowanemu żyroskopowi urządzenie w czasie rzeczywistym skanuje pomieszczenie i tworzy mapę sprzątania. Trójpoziomowy system filtrowania składa się z warstwy nylonowej, gąbki oraz filtra HEPA. Oprócz odkurzania, Mi Robot Vacuum-Mop Essential również zmywa podłogę. Trzy poziomy regulacji wody zapewniają ochronę powierzchni. Moc ssania wynosi 2200Pa, a akumulator o pojemności 2500mAh wystarczy na posprzątanie mieszkania o powierzchni do 90m2. Wysokość urządzenia to 8,2 cm. Mi Robot Vacuum-Mop Essential można sterować głosowo lub z poziomu aplikacji Mi Home.

Dostępność: od września 2020 r.

Cena: od 799 zł

Mi AioT Router AX3600

Mi AIoT Router AX3600 przewodzi następnej generacji pod względem szybkości sieci. To pierwszy router od Xiaomi z obsługą sieci Wi-Fi szóstej generacji, oferującej najnowsze standardy łączności bezprzewodowej. Zawiera antenę dedykowaną połączeniom AIoT oraz układ Wi-Fi, co pozwala na automatyczne wykrywanie urządzeń AIoT i parowanie za pomocą jednego kliknięcia. Router obsługuje do 248 urządzeń jednocześnie.

Dostępność: listopad 2020 r.

Cena: zostanie podana w przed samym wprowadzeniem urządzenia na rynek

Mi AioT Router AC2350

Doskonały zasięg i stabilne połączenie z siecią Wi-Fi – do 1733Mbps w paśmie 5GHz oraz 450Mbps w paśmie 2.4GHz – zapewnia siedem anten wykorzystanych w Mi AioT Router AC2350. Urządzenie działa w standardzie Wi-Fi 5 i zawiera antenę dedykowaną połączeniom AioT. Ponadto, automatycznie wykrywa nowe sprzęty – obsługuje do 128 urządzeń. Router został wyposażony w układ CPU firmy Qualcomm, aby wzmocnić siłę sygnału.

Dostępność: od września 2020r.

Cena: od 229 zł

Mi True Wireless Earphones 2 Basic

W pełni naładowane słuchawki Mi True Wireless Earphones 2 Basic umożliwiają do pięciu godzin ciągłej pracy. Dzięki etui, które pozwala na trzykrotne dodatkowe naładowanie*, całkowity czas pracy baterii wynosi 20 godzin. Tym samym, osoby używające Mi True Wireless Earphones 2 Basic do prowadzenia swojego biznesu, jak i miłośnicy muzyki nie będą rozczarowani ich baterią.

Technologia redukcji szumów oraz podwójny mikrofon, zastosowane w urządzeniu, zapewniają krystalicznie czystą jakość dźwięku podczas odtwarzania muzyki i rozmów telefonicznych. Dzięki obsłudze kodeków SBC/AAC i dużego 14,2 mm przetwornika dynamicznego, słuchawki zapewniają niezrównane wrażenia dźwiękowe. Ponadto, Mi True Wireless Earphones posiadają technologię wykrywania słuchawki w uchu, dzięki której użytkownicy mogą łatwo zatrzymać muzykę wyjmując jedną ze słuchawek oraz zatrzymać lub odtworzyć muzykę, odbierać połączenia telefoniczne i włączyć sterowanie głosem poprzez dwukrotne stuknięcie w słuchawkę. Słuchawki działają z urządzeniami z systemem iOS i Android.

Dostępność: już w sprzedaży

Cena: od 149 zł

*Wyniki uzyskane w wewnętrznych testach laboratoryjnych. Długość działania baterii może się różnić w zależności od warunków zewnętrznych.

 Mi TV Stick

Kolejnym produktem, który wkrótce pojawi się w Polsce jest pierwsza generacja Mi TV Stick. To niewielkich rozmiarów urządzenie, które służy do przesyłania obrazu i dźwięku, a użytkownicy mogą zabrać je ze sobą gdziekolwiek zechcą. Mi TV Stick wyposażony jest w system Android TVTM, dzięki temu oferuje dostęp do tysięcy popularnych filmów i seriali w różnych serwisach streamingowych, a także aplikacji i gier za pośrednictwem Google Play*. Z pomocą Mi TV Stick można odtwarzać materiały w rozdzielczości 1080p i wysokiej jakości dźwięk dzięki obsłudze Dolby i DTS. Urządzenie wyposażone jest w czterordzeniowy procesor, 1 GB pamięci RAM + 8 GB pamięci masowej. Użytkownicy mają możliwość szybkiego dostępu do Google Assistant, Netflix i Prime Video za pomocą dedykowanych przycisków na pilocie. Dzięki wbudowanej funkcji Chromecast można również w prosty sposób przenieść treści multimedialne ze swoich smartfonów i tabletów na większy ekran.

Dostępność: druga połowa września 2020 r.

Cena: od 179 zł

Share.

Leave A Reply