Marka Fiat Professional bierze udział w kolejnym zwycięstwie Toniego Cairoliego, prawdziwej ikony włoskiego sportu i ośmiokrotnego Mistrza Świata, które zdobyte zostało przez niego na torze Loket w Czechach podczas 13. rundy FIM Motocross World Championship MXGP 2017.

Teraz sycylijski kierowca zdecydowanie wybił się na czoło klasyfikacji generalnej z 523 punktami, umacniając swoją pozycję lidera Mistrzostw Świata i uatrakcyjniając tym samym wyścig po tytuł tegorocznego Mistrza. Kolejna runda jest zaplanowana na 6 sierpnia br. w Lommel w Belgii podczas „Fiat Professional MXGP of Belgium”.

Pasja, determinacja i nieustanne zaangażowanie, które pozwalają sycylijskiemu Czempionowi uzyskać przewagę nad rywalami, to wartości wyznawane też przez Fiata Professional. Zatem to nie przypadek, że marka wybrała go na swojego ambasadora i stoi u jego boku na tej trudnej, acz przynoszącej satysfakcję drodze do mistrzostwa. Ponadto, drugi rok z rzędu, Fiat Professional jest również oficjalnym sponsorem FIM Motocross World Championship MXGP.
Dzisiaj marka może zostać uznana za „full liner” i pochwalić się gamą będącą właściwą odpowiedzią na wszelkie zadania związane z transportem: oferuje każdy rodzaj nadwozia, ładowności i wielkości i oferuje kompletny wybór wariantów rozstawu osi, długości i wysokości oraz może pochwalić się wysokowydajnymi silnikami z różnego typu zasilaniem: benzyna, olej napędowy, LPG oraz metan. Ponadto, marka przywiązuje dużą wagę do wyspecjalizowanych dziedzin, jak przewóz osób oraz pojazdy pod zabudowę. Jest to naturalna ewolucja, która dokonała się na przestrzeni ponad 100-letniej historii, poparta bardzo bogatym bagażem doświadczeń w branży samochodów dostawczych.

Na stoisku Fiat Professional, publiczność obecna na torze Loket mogła podziwiać próbkę gamy: obok niepokonanego Fullbacka „product hero” oficjalnej floty „FIM Motocross World Championship MXGP zaprezentował się także Fiat Talento. Samochód, który dzięki swoim pokaźnym możliwościom załadunkowym, jest idealnym towarzyszem pracy na miejskich i pozamiejskich trasach. Wyróżnia się niezwykłą wszechstronnością i możliwością dostosowania do różnorakich wymagań Klientów.

Za: Fiat

Share.

About Author

Leave A Reply