Jak informuje serwis Pepper. Benzynę można już kupić poniżej magicznej granicy 3zł. Jest to fanatyczna wiadomość dla wszystkich, którzy zawodowo korzystają z samochodów na benzynę lub po prostu lubią jeździć bez celu swoim samochodem.

Jest jednak jeden haczyk. A w zasadzie dwa. Po pierwsze taka cena jest dostępna w Poznaniu. A po drugie na obecną chwile lepiej siedzieć w domu niż wybierać się w dłuższe podróże. Czego przykładem mogą być turyści, którzy korzystając z „wirusowych wakacji” wybrali się w góry i w drodze zostali zawróceni przez patrol policji. A po ile wy najtaniej kupowaliście paliwo? Pochwalcie się. Liczy się tylko legalne źródło.

Share.

16 komentarzy

 1. Kolejny haczyk na takich stacjach, szczególnie przy Auchan jest taki, że jeden litr paliwa jest często mniej niż jednym litrem. Tzn. tankujesz do pełna prawie pusty bak i wychodzi, że bak ma więcej litrów niż deklaruje producent samochodu. Jedziesz na inną stację i Twój bak jest znowu normalny.

  • Barbara Malinowska on

   Jeśli tak jest to donieś do UOKiK i skarbówki- nie wolno im wydawać paliwa dystrybutore bez ważnego badania tech. i zaniżającego odczyt .

  • Serio? Doczepiłeś się do tego? Musi się z Tobą prowadzić świetne, merytoryczne dyskusje.

  • Grzegorz Sojka on

   Fajna argumentacja. Idąc wg niej piszemy też stoczterdzieściosiem, bo przecież 148, a nie 1 4 8.

 2. 4.60 zł ciekaw jestem jaki był by koszt gdyby baryłka ropy spadła do 0 $. Na pewno chodzi o stare zapasy :-)))))))))

 3. Ściema przedwyborcza dla starych bab,które nie mają pojęcia o stanie faktycznym.
  Paliwo poniżej 3 zł?
  Tylko czemu jakimś cudem u mnie nie chce zejść poniżej 4,40 ?????

Leave A Reply