Trwa kolejny sezon motocyklowy. Na drogach w całej Polsce możemy spotkać klasyczny cruisery, sportowe ścigacze czy zwinne motocykle miejskie. Wzbudzają one zachwyt nie tylko prawdziwych fanów motoryzacji, ale także zwykłych przechodniów, podziwiających je z poziomu chodnika. Ładna pogoda zachęca także do turystycznych wycieczek, z których wyciągniemy niejedno wyjątkowe wspomnienie. Jak się okazuje – spełnienie marzenia o własnym motocyklu jest znacznie prostsze, niż nam się wydaje.

Posiadanie motocykla ma wiele zalet. Przede wszystkim nie musimy stać w męczących, wszechobecnych korkach. To znacznie ułatwia dojazd do pracy i pozwala uniknąć wielu nerwów. Poza tym jednoślady są znacznie prostsze w parkowaniu, gdyż nie zajmują one tyle miejsca. Są one również o wiele tańsze w zakupie i codziennym utrzymaniu, a przy obecnie szalejącej inflacji – argument ekonomiczny ma szczególne znaczenie.

Niezależnie od tego, czy marzymy o miejskim skuterze czy klasycznym Harleyu – często zdarza się, że na wymarzoną maszynę musimy czekać tygodniami, a nawet i miesiącami. Sytuacja ta niestety ma miejsce coraz częściej, gdyż pandemia i wojna w Ukrainie solidnie nadwyrężyła europejską gospodarkę. Czy istnieje zatem sposób, aby szybko zakupić maszynę, która spełni nasze oczekiwania?

Gdzie znajdziemy motocykl od ręki?

Jeśli mieszkasz na południu Polski i poszukujesz odpowiedniej maszyny dla siebie, warto udać się do jednego z krakowskich salonów MotoMio.pl. Firma ta działa na rynku od 1990 roku i przez ten czas stała się swoistą Mekką fanów włoskiej motoryzacji. Co ważne, salon ten oferuje szereg pojazdów od ręki. Nie musimy się zatem martwić, że będziemy musieli czekać długie tygodnie na dostarczenie naszej maszyny. To szczególnie ważne zwłaszcza teraz – przed wakacjami – gdy każdy dzień sezonu jest na wagę złota.

Jakie maszyny znajdziemy w ofercie salonu? Sporą popularnością cieszą się motocykle Ducati, Aprilia, Benelli czy Piaggio. Mieszkańcy dużych miast i fani klasycznego designu chętnie sięgają także po skutery marki Vespa. Wśród pojazdów dostępnych od ręki, znajdziemy zarówno modele Enduro i Naked, jak i maszyny turystyczne. Dzięki temu niezależnie od tego, jakie mamy preferencje motoryzacyjne, możemy być pewni, że znajdziemy coś dla siebie.

Motomio.pl oferuje autoryzowany serwis wszystkich marek dostępnych w sprzedaży. Wykwalifikowana grupa mechaników, nowoczesny sprzęt diagnostyczny i ogromne doświadczenie sprawiają, że możemy spać spokojnie o kondycję naszej maszyny. Główny salon Moto Mio Concept Store znajduje się przy ulicy Zakopiańskiej. Istnieje także mniejszy salon – w zabytkowej części Galerii Kazimierz. W ofercie Concept Store poza motocyklami znajdziemy także całą gamę odzieży motocyklowej oraz profesjonalnych i bezpiecznych kasków.

Włoska motoryzacja cieszy się ogromnym uznaniem na całym świecie. Jeśli stoimy przed zakupem swojego pierwszego motocykla – z pewnością będzie to dobry wybór. Jeśli podjeliśmy już decyzje o zakupie konkretnego jednośladu, nie ma co zwlekać. Urlop na motocyklu może stanowić ciekawą alternatywę dla leniwego pobytu na plaży. Niektórzy mawiają, że kto raz wsiądzie na jednoślad – ten nigdy z niego nie zejdzie.

Share.

Leave A Reply