Posiadacze samochodów dobrze wiedzą, z jakimi kosztami eksploatacyjnymi wiąże się codzienne użytkowanie auta. Poza oczywistym wydatkiem na paliwo, należy jeszcze brać pod uwagę koszt pakietu ubezpieczeniowego, okresowych przeglądów, serwisowanie samochodu oraz naprawę ewentualnych usterek. Każdy z nas chce jak najbardziej ograniczyć koszty, dlatego zależy nam na szybkiej i skutecznej naprawie samochodu. Gwarancją tego jest wybór sprawdzonego i rzetelnego serwisu samochodowego. 

Serwis Mitsubishi w Lublinie – kompleksowa obsługa wysokiej jakości

Jeszcze niedawno, dużą popularnością wśród kierowców cieszyły się małe, lokalne warsztaty samochodowe, których usługi i jakość były wszystkim już dobrze znane. Obecnie, coraz większą popularnością i renomą mogą poszczycić się autoryzowane serwisy zlokalizowane u dealerów znanych marek. Serwis Mitsubishi w Lublinie zapewnia gwarancję jakości usług świadczonych przez doświadczonych specjalistów. Kompleksowa obsługa, dostęp do oryginalnych części oraz szybka pomoc to tylko niektóre kwestie mające wpływ na to, że klienci chętnie tu wracają. 

Oczywiście, w wielu przypadkach trzeba się liczyć z większa opłatą za serwis i naprawę pojazdu niż u zwykłego mechanika, ale ta cena ma swoje podstawy. W ASO płacisz bowiem nie tylko za naprawę i nową część, ale też za ekspresową naprawę, profesjonalną obsługę doświadczonych specjalistów, najlepsze wyposażenie i innowacyjne narzędzia czy za możliwość wypożyczenia samochodu zastępczego. Niewątpliwie, dużym atutem ASO jest fakt, że wszystkie części montowane w Twoim pojeździe to fabrycznie nowe i oryginalne egzemplarze. 

Doświadczeni specjaliści 

W ASO pracują fachowcy posiadający odpowiednie kwalifikacje i wiedzę, która jest regularnie weryfikowana i aktualizowana. Specjaliści biorą udział w szkolenia teoretycznych jak i praktycznych, dzięki czemu mogą pod okiem instruktora ćwiczyć na rzeczywistych pojazdach. Wiedza, którą posiadają pracownicy serwisu pozwala postawić szybką i trafną diagnozę i  najlepsze rozwiązania. Nie musisz szukać mechaników specjalizujących się w danej marce pojazdów, gdyż możesz skorzystać z ASO, gdzie z pewnością otrzymasz pomoc dostosowaną do potrzeb. 

Profesjonalne wyposażenie ASO 

Bogate i nowoczesne wyposażenie autoryzowanych serwisów to argument nie do podważenia. Znajdziesz tu wszelki sprzęt potrzebny przeprowadzenia diagnostyki komputerowej, przeglądu, wymiany opon i wulkanizacji, wymiany amortyzatorów i tłumików oraz ustawiania zbieżności. Dodatkowo, możesz liczyć na profesjonalny serwis klimatyzacji i innych układów obecnych w samochodzie. Narzędzia i urządzenia są kompatybilne z konkretnymi modelami aut,co umożliwia szybkie zidentyfikowanie usterki i jej naprawę.

O tym warto pamiętać 

W przypadku stłuczki poszkodowany ma prawo wybrać sposób likwidacji powstałych szkód z polisy sprawcy. Jednocześnie może on skorzystać z wariantu kosztorysowego lub bezgotówkowego. Likwidacja szkody realizowana w ASO to gwarancja użycia oryginalnych części i pomocy fachowych specjalistów. 

Share.

Leave A Reply