BMW M GmbH to marka, która od 1972 roku podnosi adrenalinę i dostarcza czystą radość z jazdy entuzjastom motorsportu. Samochody BMW M łączą wyjątkową moc z efektywnością oraz innowacjami i choć poszczególne modele różnią się między sobą przeznaczeniem, gabarytami, a łączy je niepowtarzalny sportowy charakter M.

19 lipca na torze Silesia Ring społeczność fanów i spotka się po raz trzeci podczas BMW M Festival. W programie m.in. premierowy pokaz nowego BMW M5.

Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w odmienionej, dwudniowej formule, obfitującej w motoryzacyjne emocje i moc do potęgi M. Pierwszego dnia na uczestników czekają jazdy na torze z doświadczonymi instruktorami. Natomiast 20 lipca odwiedzający będą mogli odbyć jazdy testowe modelami BMW M oraz BMW i, a także skorzystać z symulatorów wyścigowych, wydzielonych nitek toru czy jazd szkoleniowych poświęconych nauce driftu. Tradycyjnie  jury wybierze też najpiękniejsze BMW M.

Podczas BMW M Festival odbędzie się pierwszy publiczny pokaz najnowszej, siódmej generacji BMW M5, które od prawie 40 lat wyznacza standardy dynamiki jazdy, zwinności i precyzji w segmencie wyczynowych sedanów. Nowy model zapewnia jeszcze intensywniejsze wrażenia z jazdy, niezrównany komfort oraz imponującą przestronność. W strefie EXPO odwiedzający będą mogli również obejrzeć nowe BMW M4 CS.

Dla fanów adrenaliny przygotowano strefę Red Bull, gdzie będzie można spotkać braci z Red Bull Driftbrothers oraz zobaczyć pokaz Red Bull Flying Bulls. Posiadacze biletu VIP Training będą natomiast mogli wybrać się na przelot widokowy helikopterem. Na festiwalu nie zabraknie oczywiście parady BMW M, w ramach której wszystkie samochody BMW M przejadą po pełnej nitce toru.

Wydarzenie odbędzie się na torze Silesia Ring, najnowocześniejszym w Polsce pełnowymiarowym torze wyścigowym. Doskonała infrastruktura i optymalne warunki do testowania pełnego potencjału modeli BMW M gwarantują bezpieczeństwo nawet podczas ekstremalnej jazdy.

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia oraz rodzajów biletów znajdują się pod adresem: https://www.bmwmfestival.pl/.

Share.

Leave A Reply