Prapremiera nowego Jeepa Wranglera podczas specjalnej edycji europejskiego Camp Jeep.

0

Piąta edycja największej imprezy zrzeszającej członków Jeep Owners Group zaplanowana jest na 14-15 lipca br. Obfitujący w imprezy, atrakcje sportowe oraz rozrywkę, dwudniowy zlot będzie wyjątkową okazją dla entuzjastów marki Jeep do poznania z bliska kultowego Wranglera nowej generacji i wypróbowania go „na gorąco” na wymagających trasach off-roadowych.

Zaprezentowany światu po raz pierwszy podczas ostatniego Salonu Samochodowego w Los Angeles, nowy Jeep Wrangler bazuje na legendarnej historii modelu w połączeniu z niezrównanymi możliwościami jazdy w terenie, autentycznego wzornictwa Jeepa, wolności, najwyższej jakości, dynamiki jazdy na drodze i po bezdrożach z wieloma innowacyjnymi funkcjami bezpieczeństwa i zaawansowanymi technologiami.

Drugi dzień Camp Jeep, 15 lipca, będzie datą szczególnie ważną dla amerykańskiej marki – to rocznica podpisania, w 1941 roku, umowy na dostawy dla armii amerykańskiej niepowstrzymanego Willys-Overlanda MA, uważanego za pierwszy pojazd Jeepa. A teraz, nowy Wrangler podejmuje na nowo wyzwania odziedziczone po słynnym poprzedniku i zapisuje nową kartę w historii legendarnego Jeepa.

Jak co roku, Camp Jeep przygotowuje dla gości pełen atrakcji program obejmujący jazdy testowe w terenie, kursy teoretyczne i praktyczne prowadzone przez instruktorów z Jeep Academy i wiele innych atrakcji na świeżym powietrzu. Zlot miłośników i marki Jeep stanowi niepowtarzalną okazję do poznania nowych ludzi, zabawy i przeżycia niezapomnianych przygód.

Rejestracja online, dokładna lokalizacja i program Camp Jeep będą wkrótce dostępne na stronie internetowej JOG oraz na kanałach społecznościowych Jeepa.

JOG: https://ownersgroup.jeep.com/

Facebook:  https://www.facebook.com/jeepownersgroup/

Instagram: https://www.instagram.com/jeepownersgroup/

Twitter https://twitter.com/ownersgroupjeep

Za: FIAT

Share.

About Author

Leave A Reply

Wprowadź CAPTCHA - chcemy wiedzieć, że nie jesteś botem *