Firma NAVITEL®, dostawca wiodących rozwiązań elektroniki samochodowej, wprowadza do oferty nową gamę produktową – alkomaty elektrochemiczne. Na początek są to dwa modele, NAVITEL ALC 01 Black i ALC 02 Green. Oba urządzenia są lekkie, poręczne i eleganckie. Ich działanie oparto na precyzyjnym, platynowym sensorze elektrochemicznym produkowanym w Wielkiej Brytanii.

Firma NAVITEL sukcesywnie uzupełnia ofertę o kolejne kategorie produktowe, po to, aby jak najtrafniej dopasować się do potrzeb kierowców i zmieniających się przepisów ruchu drogowego. Po nawigacjach, wideorejestratorach, akcesoriach samochodowych i stacjach ładowania przyszedł czas na alkomaty. Wprowadzony w połowie marca przepis o konfiskacie pojazdu pijanego kierowcy z pewnością spowoduje wzrost świadomości i chęci kontrolowania swojego stanu trzeźwości wśród użytkowników dróg. Dlatego chcemy dostarczyć na rynek poręczne, wysokiej jakości, osobiste urządzenia pomiarowe – powiedział Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE.

Alkomaty NAVITEL dokonują pomiaru stanu trzeźwości za pomocą renomowanego, platynowego sensora elektrochemicznego produkowanego w Wielkiej Brytanii. Odczyt prezentowany jest na czytelnym, cyfrowym wyświetlaczu z dokładnością wyniku do 0.01‰. Zarówno ekran, jak i miejsce na ustnik są podświetlane, dzięki czemu badanie trzeźwości można wykonać w ciemnym pomieszczeniu lub po zmroku. Alkomaty wykonano z wysokiej jakości tworzywa w dwóch wersjach kolorystycznych obudowy – eleganckiej czerni i żywiołowej zieleni.

W zestawie wraz z alkomatem znajdziemy 5 sterylnych ustników, dwie baterie alkaiczne AA oraz eleganckie etui ułatwiające transport i przechowywanie urządzenia.

Alkomaty NAVITEL ALC 01 i 02 dostępne są w sklepach z elektroniką w cenie SRP 349 zł.

Share.

Leave A Reply