Cztery razy pierwsze miejsce dla Audi w Car Connectivity Award 2016. W konkursie czytelników niemieckich czasopism „auto motor und sport” oraz „CHIP”, Audi zwyciężyło w kategoriach: systemy wsparcia kierowcy, koncepcje obsługi/wyświetlacze, systemy nagłośnienia oraz rozrywka/multimedia. W plebiscycie wzięło udział ponad 32 000 czytelników.

Marcus Keith, kierownik rozwoju Audi connect, systemów obsługi i wyświetlaczy w Audi AG, powiedział podczas odbierania nagród: „ponowne, poczwórne zwycięstwo potwierdza nasze kompetencje na przyszłościowych, obiecujących polach cyfryzacji i systemów wsparcia kierowcy. To, na czym koncentruje się nasza strategia łączności z siecią, to jeszcze większa korzyść dla klienta w zakresie bezpieczeństwa, komfortu i wydajności.”

W kategorii „systemy wsparcia kierowcy”, Audi zwyciężyło dzięki adaptacyjnemu tempomatowi z automatyczną regulacją odległości między poruszającymi się pojazdami adaptive cruise control z asystentem jazdy w korku. Pośród „koncepcji obsługi/wyświetlaczy”, głosujących najbardziej przekonał system obsługi MMI all-in-touch. W kategorii „system nagłaśniający”, Audi zwyciężyło dzięki systemowi Bang & Olufsen Sound System z dźwiękiem 3D. Natomiast w kategorii „rozrywka/multimedia”, pierwsze miejsce zajął Audi tablet rear seat entertainment.

Uczestnicy plebiscytu „Car Connectivity Award 2016” wybierali swoich faworytów w jedenastu kategoriach. Niemieckie czasopisma „CHIP” i „auto motor und sport“ przyznały tę nagrodę już po raz trzeci. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się wczoraj wieczorem w Stuttgarcie. 

 

Źródło:Audi

Share.

About Author

Leave A Reply

Wprowadź CAPTCHA - chcemy wiedzieć, że nie jesteś botem *