Jak pachnie Barcelona: SEAT stworzył pierwszy luksusowy zapach inspirowany autem

0

Po raz pierwszy w Polsce, 3 sierpnia w Toruniu, powstały luksusowe perfumy inspirowane modelem samochodu. Przy okazji premiery SEAT-a Ateca, pierwszego SUV-a hiszpańskiej marki, przedstawiciele polskich mediów – eksperci w dziedzinie urody i piękna – stworzyli unikalną kompozycję zapachową inspirowaną wartościami marki SEAT oraz Barceloną, gdzie narodził się model Ateca. Sesję kreowania poprowadzili senselierzy ze studia Mo61 Perfum Lab.

Pomysł na wykreowanie unikalnej kompozycji zapachowej dla SEAT-a Ateca nawiązuje do pasji tworzenia naszych projektantów. Ich głównymi narzędziami pracy są zmysły, a praca nad nowym modelem to nie tylko inżynieryjna precyzja, ale także potrzeba kreowania – mówi Jakub Góralczyk, Kierownik ds. PR marki SEAT.      – Jednak stworzenie zapachu dla kierowcy SEAT-a Ateca to pójście o krok milowy dalej. To wyrażenie tożsamości auta w zupełnie nowy sposób.

Debiutujący SEAT Ateca to pierwszy SUV hiszpańskiego producenta; auto charakteryzujące się ekspresyjnym, hiszpańskim, designem i najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Nowy model SEAT-a powstał w Barcelonie i idealnie reprezentuje charakter stolicy Katalonii – jej barwną naturę, dynamikę oraz niezwykłą energię.

Właśnie te wartości uczestnicy warsztatu zapachowego oddali w postaci pierwszego luksusowego zapachu Ateca. W trakcie sesji tworzenia perfum skupiono się na oddaniu mocy, prestiżu i dynamiki. W rezultacie powstał zapach wyjątkowy, będący idealną wizytówką zarówno auta, jak i jego właściciela.

 

Źródło:Seat

Share.

About Author

Leave A Reply

Wprowadź CAPTCHA - chcemy wiedzieć, że nie jesteś botem *