FABIA ma Twoje kolory

0
Aż 122 kombinacje kolorystyczne, 14 kolorów nadwozia, 4 rodzaje wnętrza, personalizowane osłony lusterek i szeroki wybór felg, w tym kolorowych. Tej zimy wszystko jest tak kolorowe, jak ŠKODA FABIA w ofercie Color Concept.

Świeżość i nowoczesność, atrakcyjność i elegancja. Tak w skrócie opisać można ŠKODĘ FABIA. To samochód z własnym charakterem i jeden z najpopularniejszych modeli marki w Polsce. Wszystko dzięki przemyślanej ofercie oraz atrakcyjnej stylistyce i bogatym możliwościom konfiguracji. Potwierdzają to wyniki. W tym roku październik był bardzo dobrym miesiącem w 120-letniej historii marki. W Polsce przyczyniła się do tego FABIA, notując aż 23,5% wzrost w porównaniu z analogicznym okresem poprzedniego roku.

ŠKODA FABIA otwiera Klientom drogę do jeszcze bardziej atrakcyjnej i korzystnej cenowo indywidualizacji swojego nowego auta, oferując możliwość personalizacji, ale też pełną gamę multimediów: funkcję SmartLink, która integruje smartfon z samochodem, nawigację Amundsen z 6,5-calowym ekranem czy ŠKODA Surround z 6 głośnikami.

Źródło:Skoda

Share.

About Author

Leave A Reply

Wprowadź CAPTCHA - chcemy wiedzieć, że nie jesteś botem *