Policjanci dziś otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu, do którego doszło po 9:00 rano na terenie gminy Choczewo. Samochód Discovery wjechał na lód znajdujący się na jeziorze, który po chwili załamał się pod ciężarem pojazdu. Mężczyzna zdążył wyjść z samochodu, a samochód zanurzył się po dach. Przypominamy, że wchodzenie na zamarznięte zbiorniki wodne jest bardzo niebezpieczne i może zakończyć się tragedią.

Dziś po godzinie 9:00 policjanci z Komisariatu Policji w Gniewinie otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu na Jeziorze Choczewskim. Ze zgłoszenia wynikało, że samochód wjechał na taflę lodu, która się pod nim załamała. Na miejsce zdarzenia pojechali policjanci. Potwierdzili zgłoszenie. Okazało się, że mężczyzna wjechał samochodem Land Rover Discovery na zamarznięte jezioro.

Gdy jechał po lodzie, w pewnym momencie lód się pod nim załamał i samochód zanurzył się w wodzie. Mężczyzna zdążył opuścić samochód o własnych siłach i wyszedł na brzeg. Na miejscu teraz pracują policjanci i ustalają szczegółowo okoliczności i przyczyny zdarzenia. Na szczęście nic nikomu się nie stało.

Za: Policja

Share.

Leave A Reply