W dobie, gdy podróżowanie jest tak powszechne i z łatwością możemy przemieszczać z jednego miejsca w drugie czy też przekraczać granice – korzystamy z tej możliwości coraz częściej. W momencie gdy przyjeżdżamy z zagranicy lub odwiedzamy inne miasto stajemy przed wyborem środka transportu.

Czy odwiedzamy je na jeden dzień czy też na dłużej, warto rozejrzeć się za opcją wynajęcia samochodu. Przyjeżdżając do najczęściej odwiedzanego miasta w Polsce, jakim jest Warszawa mamy do dyspozycji bardzo wiele wypożyczalni samochodów. Poniżej przedstawiamy wyjątkowo korzystną i tanią ofertę, która jest bardzo często wybierana przez przyjezdnych.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa

Doskonałym wyborem będzie Wypożyczalnia samochodów Warszawa Fleet Corp, która gwarantuje swoim klientom bardzo atrakcyjne oferty. Posiadają w swoim wyposażeniu bardzo wiele nowoczesnych samochodów różnych klas – każdy będzie w stanie dopasować auto do swoich potrzeb, a także zaplanowanej podróży.

Wszystkie dostępne samochody osobowe wynajmowane są bez limitu kilometrów, auta są także ubezpieczone, zadbane, a każde z nich jest wyposażone w klimatyzację, możliwość przypięcia fotelików dla najmłodszych itp. Samochody są oczywiście w pełni bezpieczne: posiadają pasy bezpieczeństwa, poduszki powietrzne, a także system ABS. Wypożyczalnia oferuje swoim klientom również atestowane foteliki w trzech różnych rozmiarach.

Oprócz tego Flet Corp gwarantuje bezgotówkowy wynajem samochodów z OC sprawcy na terenie Warszawy.

Dodatkowe wyposażenie aut

Wypożyczalnia samochodów w Warszawie Fleet Corp oferuje możliwość doposażenia auta w dodatkowe urządzenia. Jest to m. in.:

  • bagażnik na dach użyteczny przy wyjazdach na wakacje,
  • bagażnik na narty,
  • łańcuch na koła, który będzie przydatny podczas zimowych podróży w góry,
  • nawigacja GPS dla osób podróżujących po dużych miastach lub planujących dłuższe trasy.

i wiele innych. Szczegółów dowiesz się dzwoniąc do biura wypożyczalni lub kontaktując się przez formularz na stronie internetowej.

Fleet Corp – jakość i rzetelność na najwyższym poziomie

  1. Wypożyczenie auta jest niezwykle proste. Można to zrobić w biurze w Warszawie, telefonicznie, drogą mailową lub poprzez formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej.
  2. Samochód zatankowany do pełna jest podstawiany klientowi na czas. Zawsze czysty oraz w nienagannym stanie technicznym.
  3. Wypożyczalnia oferuje bardzo konkurencyjne ceny bez dodatkowych kosztów.
  4. Auta są zawsze podstawiane w umówione z klientem miejsce i o dowolnej porze.

Jeśli zatem interesuje Cię oferta wypożyczalni, zajrzyj na stronę Fleet Corp i skontaktuj się w celu zarezerwowania auta. Wypożyczalnia obsługuje wszystkie dzielnice w Warszawie: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.

Share.

About Author

Leave A Reply