Jeżeli świadomie chcesz zadbać o kondycję swojej jednostki napędowej, powinieneś sięgnąć po środki najwyższej jakości. Utrzymanie silnika w czystości to podstawa pielęgnacji, dlatego płukanka marki TEC jest jednym z najczęściej polecanych preparatów, przeznaczonym do konserwacji jednostki napędowej. Dowiedz się, co zyskujesz, sięgając po Płukankę TEC 2000 i czym wyróżnia się ona na tle konkurencji. 

TEC 2000 Engine Flush – rewelacyjna płukanka silnika

TEC 2000 Engine Flush to innowacyjna płukanka do silników, która bardzo skutecznie usuwa z jednostki napędowej nagar i inne zanieczyszczenia takie jak osad, sadza, czy resztki zużytego oleju. Dzięki temu znacznie zwiększa się przepustowość kanalików olejowych, co wpływa na osiągi samochodu i komfort jazdy. Czysty silnik to dobrze działający silnik, dlatego tak ważna jest jego odpowiednia pielęgnacja. Płukanka TEC dociera wszędzie, gdzie występuje zagrożenie, doskonale rozpuszczając i wypłukując niechciane osady

Płukanka do silnika TEC 2000 to wiele innych korzyści, które wynikają z doskonałych właściwości tego preparatu – zyskasz lepszą kompresję, zredukujesz spalanie oleju, a także przywrócisz odpowiednie parametry silnika.

O świetnej skuteczności tego środka decyduje precyzyjnie dobrany, przebadany, a następnie przetestowany skład. TEC 2000 to 2 rodzaje rozpuszczalników, 2 preparaty smarne, i niechlorowana baza węglowodorowa (niechlorowana). Nasz preparat nie zawiera nafty oraz oleju co jet bardzo częste w tego typu produktach. Czysty skład przekłada się na brak szkodliwych oparów podczas płukania i czystsze środowisko.

Jak stosować płukankę do silnika?

Płukanka jest bardzo łatwa w użyciu w dowolnych warunkach – stosuje się ją podczas standardowej wymiany oleju. Cały proces czyszczenia nie zajmuje więcej niż 20 minut. Wystarczy, że wlejesz środek do starego oleju, i pozostawisz na biegu jałowym na kilkanaście minut. Po tym czasie postępujesz tak jak zawsze – wymiana filtra, oraz zastąpienie zużytego oleju nowym. 

Jedna puszka 375 ml preparatu TEC 2000 Engine Flush wystarcza na każde 4-5 litrów oleju – tylko tyle wystarczy, aby zapewnić Twojemu silnikowe kompleksową ochronę.

Zaufaj specjalistom w branży

Przekonaj się sam, dlaczego TEC 2000 Engine Flush jest uznawany za jeden z najbardziej skutecznych preparatów do czyszczenia wnętrza silnika. Jesteśmy obecni na światowym rynku od ponad 20 lat, stałe rozwijając nasze produkty i stosując nowoczesne rozwiązania dostosowane do potrzeb współczesnych samochodów.

Produkty marki TEC i cieszą się doskonałą opinią wśród kierowców. Stosując środki pielęgnacyjne do swojego benzyniaka, zapewnisz mu długowieczność i zagwarantujesz sobie w pełni komfortową jazdę każdego dnia. Zapobiegaj kosztownym awariom spowodowanym zanieczyszczeniem silnika i oszczędź na wizytach u mechanika. W naszej ofercie posiadamy również inne dodatki do silników benzynowych pozwalające kompleksowo zadbać o prawidłową kondycję jednostki napędowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! 

Share.

Leave A Reply