Gdy robi się coraz cieplej, wiele osób często zastanawia się, czy nie wymienić ogrodzenia na ładniejsze i bardziej nowoczesne. Niektórzy myślą o wymianie okien lub drzwi. Inni budują lub remontują garaże i potrzebują bramy wjazdowej. Wszyscy ci ludzie szukają pomysłów, które w najwyższym stopniu spełnią ich oczekiwania. Wybór rozwiązań jest ogromny.

Czym zajmuje się firma Wiśniowski?

Jest to przedsiębiorstwo handlowe nastawione na klienta.
W asortymencie firmy znajduje się szereg rozwiązań z zakresu ogrodzeń, których wybór jest bardzo szeroki. Oferowane są też bramy wjazdowe i garażowe różnego rodzaju. Oferta obejmuje też okna i drzwi. Wszystkie produkty charakteryzuje najwyższa jakość. Dla klientów lubiących nowoczesność i postęp techniczny oferowane są  inteligentne technologie tak zwane smartCONNECTED, wykorzystującej mobilne rozwiązania za pomocą aplikacji Connexoon Acess marki Somfy w telefonie. Wykorzystuje ona technologię io-home control. Dzięki temu otwieranie bram i drzwi staje się łatwiejsze. Wystarczy mieć smartfona i zainstalować aplikacje. Dodatkowo oferowana jest usługa przeglądów oraz serwisów w razie potrzeby, a także doradztwo z zakresu dbałości o produkt.

Jaka jest oferta sprzedażowa firmy?

W ofercie znajdują się ogrodzenia Wiśniowski posesyjne. Ich konstrukcja jest bardzo solidna, wykonana ze stali. Dostępne w różnej wysokości, w wielu wzorach, o różnym stopniu ażurowości. Odporne długi czas na rdzę dzięki zabezpieczeniu antykorozyjnemu poprzez cynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe. Jest wiele możliwości wyboru ogrodzeń i bram do nich i są to:
– segmenty ogrodzeniowe w wielu dostępnych wzorach np.: home inclusive, modern, lux, premium, style, vario, classic, basic,
– bramy wjazdowe przesuwne,
– bramy wjazdowe skrzydłowe,
– bramy składane,
– furtki.

Oferowane są bramy garażowe, wykonane z najlepszych paneli. Estetyczne, gwarantujące termoizolacje. Są bardzo wytrzymałe. Mogą być sterowane ręcznie lub automatycznie. Wśród bram garażowych są do wyboru:
– bramy segmentowe,
– bramy uchylne.

W ofercie firmy znajdują się też okna:
– okna PVC,
– systemy przesuwne PVC.
Wyprodukowane są one według najnowszych technologii, gwarantujące doskonałą termoizolację dzięki pakietowi 3-szybowemu. Charakteryzuje je wysoka estetyka wykonania, niewidoczne są połączenia naroży. Wybór okien jest spory. Można nabyć uchylne, otwierane, albo uchylno-otwierane, okna balkonowe. Wszystko w zależności od wymagań klienta. Oferowany jest też wcześniejszy pomiar i montaż u klienta.

Firma sprzedaje też szeroki wybór drzwi do różnych zastosowań. Są to:
– drzwi zewnętrzne NOVA,
– drzwi zewnętrzne CREO,
– drzwi techniczne.
Istnieje możliwość doboru drzwi do indywidualnego zapotrzebowania. Można wybrać sobie kolor, rozmiar, rodzaj. Produkty wykonane są z materiałów najlepszej jakości. Wypełnieniem może być styropian, karton czy pianka poliuretanowa. Wszystko zależy od klienta.  Możliwy jest wcześniejszy pomiar, a następnie montaż zamówionych drzwi.

Co jeszcze oferuje firma?

Oprócz możliwości zakupu produktów, można nabyć też do nich dodatkowe akcesoria i części zamienne do produktów marki WIŚNIOWSKI. Istnieje możliwość przeglądu i napraw kupionych wyrobów. Szczególnie opcja przeglądu bram garażowych raz do roku, którą można zamówić w tej firmie. To wszystko dodaje atrakcyjności zakupów w tym miejscu. Klient ma pewność, że w razie potrzeby może skorzystać z fachowej pomocy.

Share.

Leave A Reply