Fiat przyzwyczaił nas do praktycznych i gustownych rozwiązań. Cenimy markę za wyczucie stylu, sięganie po funkcjonalne, nowoczesne systemy bezpieczeństwa, ale także świeżość. Dzięki takiemu podejściu nigdy nie pozostaje w tyle ze swoimi pomysłami. Tak też jest i w tym przypadku. Nowy Fiat 500X to SUV wyjątkowy, o skrojony na miarę współczesnego kierowcy. Co kryje się pod tą nazwą? I dlaczego to znakomite wyjście dla Ciebie?

Wielka przygoda czeka!

Ten samochód po prostu wzbudza emocje. Wyglądem nawiązuje do siły i charyzmy, jaką charakteryzują się inne auta tego segmentu. SUV wyróżnia konkretna, mocna sylwetka, której nie powstydzi się żaden miłośnik masywnych samochodów. Jednocześnie jednak bryła Fiata pozostaje lekka i subtelna, z powodzeniem więc może pełnić funkcję także auta miejskiego, a nawet rodzinnego. Urocze wręcz dodatki sprawiają, że na Fiata 500X patrzy się z przyjemnością, ale zarazem rosnącą ciekawością: co też takiego czai się we wnętrzu tego sprytnego auta? Czas się przekonać.

Dwie wersje – jedna moc

Fiat 500X dostępny jest w dwóch odsłonach: Urban Look oraz Cross Look. Oba charakterne, o imponująco prezentującym się nadwoziu, z szeregiem udogodnień:

Urban Look powstał z myślą o swobodnym poruszaniu się po mieście. Może pochwalić się ekskluzywną linią i oryginalnymi detalami. Napęd 4×2, cztery wersje silnikowe do wyboru (w tym jednostka benzynowa 1.6 e-TorQ o mocy 110 KM i niskim zużyciu paliwa), system Autonomus City Brake (automatyczne hamowanie) czy unowocześnione czujniki parkowania to tylko część tego, co oferuje wersja Fiata 500X dla kierowców jeżdżących po mieście.

Cross Look to z kolei rozwiązanie dla tych, którzy lubią poruszać się w terenie, czerpiąc frajdę z dynamicznej i bardziej wymagającej jazdy. Pewność za kółkiem daje przede wszystkim napęd 4×4, dzięki któremu prowadzenie może być jeszcze odważniejsze. Podobnie jak u poprzednika, do wyboru czekają aż cztery jednostki silnikowe do wyboru zapewniające wysoki moment obrotowy oraz niskie zużycie paliwa. To także systemy bezpieczeństwa, takie jak asystent martwego pola oraz aktywny tempomat. Ciekawym rozwiązaniem jest również selektor trybu jazdy: trzy tryby do wyboru pozwalają poczuć się za kółkiem Fiata 500X naprawdę swobodnie.

Share.

About Author

Leave A Reply