Ariva T760i to sukcesor doskonale przyjętego przez rynek modelu T750i. To odbiornik telewizji naziemnej DVB-T/T2, który obsługuje darmowe kanały nadawane w cyfrowej telewizji naziemnej w technologii H.265/HEVC i MPEG-4 z dźwiękiem Dolby Digital Plus. Specyfikacja odbiornika pozwala na obsługę wszystkich popularnych standardów transmisji sygnału telewizji naziemnej, dzięki czemu Ariva T760i bezproblemowo pracuje w krajach Unii Europejskiej.

Ariva T760i charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami, kompletem wejść i wyjść, obsługą wybranych serwisów internetowych i zaawansowaną obsługą multimediów. Główne cechy odbiornika:

  • Obsługa standardów DVB-T/T H.265/HEVC, MPEG-4 AVC/H.264, MPEG-4 , MPEG-2
  • Skalowanie sygnału PAL do rozdzielczości 720p, 1080i lub 1080p
  • Odbiór kanałów wysokiej rozdzielczości (Full HD)
  • Obsługa programowalnych timerów
  • Obsługa dźwięku Dolby Digital Plus (E-AC3)
  • Oddzielne listy kanałów ulubionych, TV i Radio
  • Funkcja szybkiego wyszukiwania kanałów (QuickFind)
  • Obsługa teletekstu i napisów ekranowych
  • Wbudowany odtwarzacz multimedialny (filmów Full HD z obsługą napisów, muzyki i zdjęć)

Komplet wejść i wyjść pozwala na szerokie zastosowanie odbiornika z nowszymi i starszymi telewizorami w połączeniu z bezstratną transmisją dźwięku do amplitunera za pomocą złącza S/PDIF. Komplet wejść i wyjść odbiornika obejmuje także złącze SCART dla obsługi starszych odbiorników.

Funkcjonalności tego modelu zostały wzbogacone m.in. o obsługę łącza Ethernet oraz adapterów WiFi oferując dostęp do takich serwisów internetowych, jak youtube, youporn, dailymotion, rss, pogoda, google maps.

Jest to jeden z niewielu na rynku odbiornik sygnału DVB-T, który odbiera sygnał wejściowy w pasmach 177.5~227.5 MHz oraz 474~858 MHz (niestandardowa funkcja, idealne rozwiązanie dla sieci, które nie przenoszą częstotliwości z zakresu UHF, a w których brak już jest miejsca w paśmie VHF) i pozwala na korzystanie z szerokiego wyboru serwisów internetowych.

Odbiornik jest już dostępny na rynku w sugerowanej cenie detalicznej 145 zł. Dostępny jest w znanych sieciach handlowych, dobrych sklepach z elektroniką użytkową i w sklepie internetowym producenta.

Więcej szczegółów na stronie producenta: http://ferguson-digital.eu/tunery-telewizji-naziemnej/ariva-t760i-tuner-telewizji-naziemnej-dvb-t-t2-z-h-265/

Źródło: Informacja prasowa

Share.

About Author

Leave A Reply