Porsche to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek samochodów na świecie. Sławę przyniósł jej głównie model 911, jednak niemal każda seria producenta ze Stuttgartu przyspiesza bicie serca. Zarówno u właścicieli, jak i u osób postronnych. Jednak czy Porsche może być samochodem użytkowym?

Porsche po mieście? Czemu nie!

Kiedyś Porsche na ulicach było obrazkiem niemal egzotycznym. Fanaberia jakiegoś bogatego biznesmena. Dziś jednak te niemieckie auta dość gęsto pojawiają się w przestrzeni miejskiej. Głównie są to modele Cayenne oraz Macan, czyli SUV-y i crossovery, najbardziej użytkowe w gamie producenta. Wygodne, rodzinne, pojemne, a przy tym piekielnie szybkie. Łączą w sobie wiele cech, dzięki czemu dla wielu to auta idealne. Jednak nie brakuje także kierowców Panamery, 718 czy w końcu kultowego 911. Ten pierwszy to fastback, który spełnia oczekiwania tych, którzy poszukują użytkowego pojazdu o klasycznych liniach, a dwa kolejne to już typowo sportowe linie Porsche. Nie oznacza to jednak, że nie nadają się do codziennej jazdy.

Z każdą kolejną generacją auta niemal wszystkich producentów rosną. Właśnie po to, aby zwiększyć komfort przemieszczania się. Kto by kiedyś pomyślał, że 911 można pojechać na zakupy. Teraz jest to możliwe, ponieważ bagażnik zmieści dużo więcej niż tylko kije golfowe lub sportową torbę.

Oczywiście te wszystkie modele to wciąż auta z najwyższej półki. Wyjątkowe wykończenie, najwyższej jakości materiały, innowacyjne technologie i systemy wspomagające kierowcę. Każdy właściciel Porsche ma się czuć wyjątkowo.

Serwisowanie Porsche jest prostsze niż myślisz!

Wszystko dzięki takim warsztatom jak np. serwis Porsche w Warszawie w Autoreducie https://www.autoreduta.pl/serwis-porsche-warszawa. Firma wie, co robi, ponieważ przewija się przez nią nawet czterysta aut tej marki rocznie. Doświadczeni mechanicy są wykwalifikowani w naprawie i serwisowaniu tych aut – działają zgodnie z zaleceniami producenta i korzystają wyłącznie ze wszystkich wytycznych, które dotyczą danego modelu. Dzięki temu klient otrzymuje pełną gwarancję, że jego auto zostanie  sprawdzone dokładnie tak samo, jak w ASO.

Właściciele pojazdów ze Stuttgartu cenią sobie luksus i wygodę. Dlatego też serwis Porsche w Warszawie stara się wyjść ich oczekiwaniom naprzeciw i oferuje im concierge’a oraz usługę door-to-door. Pozwala ona na oddanie i odbiór auta w dowolnym miejscu na terenie stolicy.

Co więcej, poza opieką mechaniczną, każde Porsche jest następnie poddawane zabiegom auto SPA, dzięki czemu nie tylko jeździ, ale też wygląda jak nowe. Wszystko po to, aby właściciel nie musiał się przejmować żadnymi kwestiami dotyczącymi jego samochodu. Natomiast jeśli pojazd będzie wymagał dłuższego pobytu w warsztacie, Autoreduta oferuje auta zastępcze z segmentu premium (m.in. BMW serii 3).

Share.

About Author

Leave A Reply