Do sieci trafił filmik, na którym widać zdewastowany paczkomat. Zdarzenie miało miejsce we Francji, gdzie InPost działa pod marką Mondial Relay. W Polsce paczkomaty tej firmy są bardzo popularne, dlatego internauci zaczęli się zastanawiać, czy podobne sytuacje mają miejsce również w naszym kraju.

Rzecznik prasowy InPostu, Wojciech Kądziołka, dla portalu handelextra.pl potwierdził, że zdarzają się akty wandalizmu wobec paczkomatów na wszystkich rynkach, na których firma działa. W Polsce takie przypadki są jednak stosunkowo rzadkie.

Kądziołka podkreślił, że każdy paczkomat jest monitorowany, co pozwala na szybką reakcję w przypadku wandalizmu. Zniszczony paczkomat we Francji jest już w drodze do serwisu i wkrótce wróci na swoje miejsce.

W Polsce znacznie lepiej

W Polsce paczkomaty InPost są bardzo popularne i cieszą się dużym zaufaniem klientów. Mimo to zdarzają się akty wandalizmu wobec tych urządzeń. Rzecznik prasowy InPostu zapewnia, że firma robi wszystko, aby zapobiec takim sytuacjom

@smiem.watpic

#duet z @Mamiecath #mondialrelay Gdy Julki chciały nowoczesność a dostały, nie dostaną przesyłki ???? U nas nie do pomyślenia…. na razie. #masakra

♬ son original – Mamiecath

Ogromny rozwój Paczkomatów

W Polsce znajduje się ponad 12 000 paczkomatów InPost. W 2023 roku firma planuje uruchomić kolejne 2 000 urządzeń.

Share.

Leave A Reply