Zastanawiasz się, czy autoryzowany dealer Mercedes-Benz to wybór dla Ciebie? Chcesz wiedzieć więcej o tym, jakie dokładnie usługi oferują tego typu punkty, a także co sprawia, że warto wybrać właśnie taką ofertę? Dowiesz się tego już za chwilę.

W czym specjalizuje się autoryzowany dealer Mercedes-Benz?

Zgodnie z nazwą w ofercie takiego podmiotu można znaleźć przede wszystkim modele samochodów producenta ze Stuttgartu. Są to pojazdy premium dedykowane dla wymagających klientów, nic więc dziwnego, że chcą oni korzystać z oferty zaufanych sprzedawców, mających kompleksową wiedzę na temat poszczególnych modeli samochodów.

Autoryzowany dealer Mercedes-Benz to najlepsza oferta pod tym względem. Proces zakupowy w takim punkcie to przede wszystkim fachowe doradztwo, a wszystko to dzięki naprawdę kompleksowej wiedzy na temat wszystkich modeli marki. To także dostęp do najnowszych modeli Mercedes-Benz z pełnym wyposażeniem. Często jest to niemożliwe u dealerów nieautoryzowanych, którzy mogą nie być traktowani przez producenta priorytetowo.

Usługi autoryzowanych serwisów samochodowych są zdecydowanie szersze. Autoryzowany punkt może funkcjonować także jako serwis, w tym przypadku modeli Mercedes-Benz. Dlaczego jest to dobre rozwiązanie? Okazuje się, że można w tej sytuacji liczyć m.in. na:

  • gwarancję na części zamienne,
  • fachową obsługę dzięki specjalistycznej wiedzy pracowników w zakresie serwisowania modeli danej marki,
  • nierzadko krótszy czas trwania naprawy,
  • wyższą cenę przy ewentualnej odsprzedaży pojazdu.

Jak więc widać, autoryzowany punkt specjalizuje się w danej marce, zarówno jeśli chodzi o sprzedaż, jak i późniejszą obsługę.

Czy autoryzowany dealer to także serwis samochodów?

Tak! Właściciele samochodów premium często oczekują też serwisowania premium tak, aby lepiej zadbać o swój pojazd. Autoryzowany dealer Mercedes-Benz także daje taką możliwość, to bowiem opcja naprawdę kompleksowej opieki nad pojazdem przez cały okres jego użytkowania. Co ważne, wszelkie naprawy i wymiany podzespołów przeprowadzane są dzięki oryginalnym częściom zamiennym. Dzięki temu kierowca ma absolutną pewność, że czynności te zostały przeprowadzone w sposób maksymalnie rzetelny oraz w zgodzie z zamysłem samego producenta.

Naprawy w takim autoryzowanym punkcie to także gwarancja, że samochód w przypadku ewentualnej odsprzedaży osiągnie zdecydowanie wyższą cenę. To ważny czynnik sprawiający, że wielu kierowców wybiera właśnie takie rozwiązanie, które na dłuższą metę staje się jeszcze bardziej opłacalne.

Okazuje się, że oferta autoryzowanego dealera marki Mercedes-Benz to dodatkowo możliwość skorzystania z atrakcyjnych ofert promocyjnych na modele tej marki. Jeśli więc marzysz o jednym z samochodów tego producenta, ale chcesz mieć pewność, że zakupisz go w możliwie najlepszej cenie oraz z doskonałym wyposażeniem, to koniecznie wybierz ofertę autoryzowanego sprzedawcy. W Polsce jest to przede wszystkim Sobiesław Zasada Automotive, czyli firma uznana na naszym rynku, ciesząca się doskonałą renomą.

Share.

Leave A Reply