Koncentracja Forda w Katowicach

0

Centrum Forda z pełną ofertą i obsługą samochodów osobowych i dostawczych powstało w Katowicach. To efekt przeniesienia przez spółkę DF Grupy PGD dealerstwa Transit Centrum w bezpośrednie sąsiedztwo salonu Multexim, działającego przy Alei Roździeńskiego już prawie dwadzieścia lat.

Transit Centrum to samodzielny salon sprzedaży samochodów dostawczych Forda w najwyższym stopniu dedykowany klientom ze szczególnie wymagającego segmentu rynku. Z uwagi na bogactwo gamy dostawczych aut Forda − wielość modeli, wersji, opcji oraz wariantów i potrzebę szczególnie skrupulatnego ich doboru, wyspecjalizowane centra zdają się w najlepszy sposób odpowiadać na wymagania klientów. Katowickie Transit Centrum oddaje do dyspozycji klientów doświadczonych doradców oraz osiem samochodów testowych typu van i tourneo z każdego typoszeregu.

Jesteśmy przekonani, że bezpośrednie sąsiedztwo salonów samochodów osobowych oraz dostawczych odpowiada na potrzeby klientów flotowych oraz małych i średnich przedsiębiorców, których parki firmowe złożone są z aut obu segmentów – mówi Łukasz Wesołowski, dyrektor DF Grupy PGD.

Podczas oficjalnego otwarcia wstęgę przecinali Wojciech Wachowski, reprezentujący Ford Polska oraz Grzegorz Hankus i Mirosław Cichy, prezesi Grupy PGD. Życząc fordowskiemu zespołowi sukcesów w nowej siedzibie Grzegorz Hankus przypomniał, że bogata historia Grupy PGD zaczęła się właśnie od Forda i sprzedaży czterystu aut w pierwszym roku działalności, zaś obecnie z salonów DF Grupy PGD wyjeżdża około pięciu tysięcy Fordów rocznie. Prezes Grupy PGD wyraził nadzieję, że połączony potencjał obu salonów walnie przyczyni się do napisania nowego pięknego rozdziału we współpracy Grupy PGD z Fordem i zwiększenia udziału samochodów z owalnym logo na masce na śląskich oraz zagłębiowskich ulicach.

Poza pełną ekspozycją modelową, wzbogaconą o propozycje zabudów specjalistycznych, katowickie Transit Centrum zapewnia pełny zakres obsługi okołosprzedażnej – ubezpieczenia, finansowanie, odkup samochodów używanych i sprzedaż akcesoriów oraz oczywiście, specjalistyczną obsługę serwisową. Serwis dysponuje podnośnikami czterokolumnowymi 6,5 i 5,7 tony oraz dwoma pięciotonowymi, a także pełną ścieżką diagnostyczną.

Źródło: PGD

Share.

About Author

Leave A Reply

Wprowadź CAPTCHA - chcemy wiedzieć, że nie jesteś botem *