Traficar, największa firma carsharingowa w Polsce, ogłasza rozszerzenie swojej oferty o nową kategorię pojazdów z zakresu mikromobilności. Do floty dostępnych w Krakowie aut dołączają hulajnogi elektryczne na minuty. Jako pierwszy polski operator carsharingu, firma odpowiada na rosnące zapotrzebowanie klientów co do zrównoważonej i ogólnodostępnej opcji transportu miejskiego.

Od 29 kwietnia 2024 roku (poniedziałek) mieszkańcy Krakowa mogą korzystać zarówno z samochodów, jak i hulajnóg Traficara, zapewniając sobie elastyczność w podróżach miejskich. Decyzja o wprowadzeniu hulajnóg elektrycznych do oferty marki to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie klientów, którzy oczekują nowoczesnych rozwiązań komunikacyjnych w Krakowie. Hulajnogi Traficar są idealnym uzupełnieniem floty współdzielonych samochodów, zwiększając dostępność miejskiej mobilności, a także uskuteczniając sprawne poruszanie się po mieście w najatrakcyjniejszej stawce na rynku wynoszącej zaledwie 0,49 zł/min jazdy.
– Rozwój mikromobilności to kierunek doskonale wpisujący się w misję Traficara, która polega na stawianiu klienta na pierwszym miejscu. Dzięki wprowadzeniu hulajnóg elektrycznych nasi użytkownicy zyskują jeszcze większą swobodę w planowaniu swoich tras, mogąc łatwo dotrzeć do miejsca docelowego. Wierzymy, że wprowadzenie hulajnóg w Krakowie jest dopiero początkiem naszej przygody z mikromobilnością, a dzięki mocnemu naciskowi na bezpieczeństwo i jakość ustanowimy nowy standard w branży – mówi Piotr Groński, prezes Traficar.
W Krakowie dostępnych będzie aż 1000 hulajnóg elektrycznych. Użytkownicy mogą korzystać z nich w prosty i intuicyjny sposób dzięki aplikacji mobilnej Traficar. Koszt wynajmu to tylko 0,49 zł za minutę jazdy, a za każdą minutę postoju klient zapłaci jedynie 0,20 zł, co stanowi najbardziej atrakcyjną pod względem finansowanym opcję, która obecnie dostępna jest na polskim rynku.
W ramach usługi użytkownicy mają do dyspozycji bogaty pakiet wyposażenia, który wpływa na poprawę ich bezpieczeństwa. W jego skład wchodzą hamulce tylne i przednie, opony pełne z wypełnieniem poliuretanowym, stopka, wyświetlacz z prędkościomierzem oraz informacją o aktualnej strefie, migacze, kierunkowskazy, uchwyt na telefon z ładowarką bezprzewodową, a także dzwonek ostrzegawczy.
Share.

Leave A Reply