USA Import to firma, która specjalizuje się w imporcie samochodów z Ameryki do Polski. Ponadto, istnieje możliwość sprowadzenia również innych pojazdów, takich jak np. czterokołowce, quady, motocykle. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb oraz wymagań klienta. Marka funkcjonuje na rynku od 2005 roku, co jest najlepszym potwierdzeniem ogromnego zainteresowania ofertą. Uczciwe ceny oraz dogodne warunki umowy zachęcają do nawiązania współpracy. Nie trzeba podejmować decyzji „w ciemno”. Możliwość konsultacji osobistej, mailowej oraz telefonicznej stanowi ogromną zaletę.

Licencja dealera samochodowego

Firma USAImport.pl posiada licencję dealera samochodowego. Dzięki temu ma ona pełne prawo uczestniczyć w aukcjach samochodowych na terenie Stanów Zjednoczonych. Takiej możliwości nie mają osoby prywatne, a nawet przedsiębiorstwa, którym nie udało się uzyskać wspomnianego zezwolenia. Importowane są zarówno nowe, jak i używane pojazdy. Jest w czym wybierać! Zwiększa to szansę na znalezienie wymarzonych czterech kółek.

Szeroki wybór pojazdów

Przedsiębiorstwo USA Import zajmuje się sprowadzaniem aut:

  • nowych,
  • używanych,
  • powypadkowych,
  • bezwypadkowych,
  • luksusowych,
  • sportowych,
  • zabytkowych.

Wysoka różnorodność marek i modeli sprawia, że znacznie łatwiej wybrać pojazd idealnie dopasowany do indywidualnych preferencji. Starannie wyselekcjonowane oferty sprawiają, że klient może liczyć na udaną inwestycję.

Kompleksowa pomoc

Obsługa USA Import zapewnia kompleksową pomoc na każdym etapie współpracy. Wielu klientów doskonale wie, jakie auto jest „tym właściwym”. Często bywa tak, że jego znalezienie to nie lada wyzwanie. Dotyczy to nie tylko pojazdów kolekcjonerskich lub zabytkowych. Właśnie dlatego dobrze jest postawić na wsparcie osób z bogatym doświadczeniem oraz rozwiniętą siecią kontaktów. Omawiane przedsiębiorstwo stawia zadowolenie klientów na pierwszym miejscu, co potwierdzają liczne pozytywne opinie.

Licytacja pojazdów

Jak już wspomniano, najlepsze aukcje licytacyjne pojazdów w USA dostępne są wyłącznie dla licencjonowanych dealerów. Sprawia to, że zakup samochodu „na własną rękę” nie jest prosty, ani szybki. Najprostszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług profesjonalistów USA Import, dzięki którym zakup auta stanie się prawdziwą przyjemnością. Nie trzeba obawiać się zbyt wysokich cen, ponieważ licytacja odbywa się wyłącznie do wskazanej przez klienta, co chroni przed zbyt dużym obciążeniem finansowym.

Bezpieczny transport

USA Import odpowiada także za organizację bezpiecznego transportu pojazdu ze Stanów Zjednoczonych do Polski. Warto mieć świadomość, że wymaga on uregulowania wielu formalności. Profesjonaliści doskonale znają obowiązujące procedury, co pozwala usprawnić cały proces. Ponadto, biorą oni na swoje barki kwestie związane z opłatami celnymi, które są niezbędne do tego, aby legalnie sprowadzić auto z USA.

Uczciwa wycena

Mogłoby się wydawać, że usługi proponowane przez USA Import kosztują majątek, jednak nie jest to prawdą! Na oficjalnej stronie internetowej można znaleźć szczegółowy cennik, który ułatwia określenie kosztów. W przypadku wątpliwości wystarczy skontaktować się z obsługą firmy, która udzieli szczegółowych informacji oraz udzieli odpowiedzi na zadane pytania. Należy wspomnieć, że przez licytacją pojazdu konieczne jest wpłacenie aukcji. Zostanie ona zwrócona po zakończeniu licytacji oraz zaksięgowaniu wpłaty w USA. Jeśli nie doszło do realizacji transakcji, to zwrot kaucji odbywa się w ciągu dwóch dni roboczych. Można również „przechować” ją na kolejną licytację, aby uniknąć potrzeby kolejnej wpłaty.

Share.

Leave A Reply