Zaczął kilka lat temu Media Expert z wycierającą się, jak kot obdzierany ze skóry, która obwieszczała urbi et orbi o włączaniu niskich cen. Czas Eweliny minął, przestała występować nie tylko w reklamach, ale i zniknęła z mediów jako wokalistka. Zastąpiły ją godnie chomiki (a może wiewiórki, w Internecie są różne teorie), które również dały się wszystkim we znaki.

Całe szczęście Media Expert może pochwalić się również bardziej stonowanymi reklamami z Marianem i Barbarą, którzy nawet rapowali w #Hot16Challenge.

Jednak ja nie o tym. Mnie bardziej interesuje konkurencja sieci Media Expert, która nawet z nazwy jest podobna. Chodzi mi o Media Markt. Już wiecie o czym mówię? Sieć Media Satrun Holding, do tej pory miała bardzo ciekawe interesujące reklamy z Tytusem, Romkiem i A’Tomkiem.

Choćby ostatnia z której jeden z bohaterów by==wykrzykiwał „śmierć drobnym ustrojom” Media Markt uznał jednak, że jego klientela nie jest na tyle inteligentna i postanowił znacząco uprościć swój przekaz, angażując do reklam Zenka Martyniuka. Według mnie reklama jest mocno obciachowa i przede wszystkim tandetna. Bez polotu i łopatologiczna, a w dodatku, co chyba najgorsze jest denerwująca. Jedyne co mnie pociesza, to nadzieja, że Zenek podzieli los równie wkurzającej Eweliny i całkowicie zniknie z polskiej sceny muzycznej.

Co sądzicie o tej reklamie? Czy Zenek skusi was do zakupów w Media Markt?

Share.

Leave A Reply