Aktywnie działasz w branży blacharstwa czy lakiernictwa samochodowego? Większa rozpoznawalność i podwyższenie standardu placówki mogą pomóc w pozyskaniu nowych klientów. Zapewnić może to dołączenie do szanowanej i rozpoznawalnej sieci franczyzowej.

W dzisiejszych czasach w każdej branży funkcjonuje silna konkurencja. Wysoka jakość usług to nie wszystko. Ważna jest także rozpoznawalność, skojarzona z najnowocześniejszymi standardami. Pomocą w uzyskaniu takiego efektu może być przynależność do sieci franczyzowej, która w różnych częściach kraju zyskała już uznanie.

Blacharz samochodowy – jakimi pracami zajmuje się na co dzień?

Blacharstwo samochodowe to dziedzina, w której fachowcy zajmują się różnego typu pracami. Zaliczają się do nich czynności w obrębie odbudowy nadwozi samochodowych, takie jak: lutowanie, klejenie czy spawanie. W swojej codziennej pracy blacharz samochodowy zajmuje się też nakładaniem powłok antykorozyjnych na elementy podwozia pojazdów. W ramach prowadzonej przez niego działalności znajduje się także odpowiednie spasowanie poszczególnych elementów karoserii, w tym błotników, pasków przednich czy maski. Wymiana drzwi czy progów również mieści się w zakresie tego zawodu. Po wykonaniu wszelkiego typu prac blacharskich pojazd trafia często w ręce profesjonalnego lakiernika, który zajmuje się pracami wykończeniowymi.

Compet – zaufaj profesjonalistom!

Compet to zaufana sieć zrzeszająca certyfikowane punkty blacharsko-lakiernicze. Ustandaryzowana obsługa klienta pozwala na utrzymanie niezmiennie wysokiego poziomu usług oraz solidności napraw. Jeśli od lat prowadzisz swoją działalność gospodarczą w zakresie lakiernictwa czy blacharstwa samochodowego, dołącz do nas! W ramach sieci franczyzowej www.compet.pl oferujemy profesjonalne programy szkoleniowe oraz doradztwo w każdym zakresie. Naszym zadaniem jest poprawa jakości i podniesienie poziomu obsługi klienta na wyższy poziom. Działamy na terenie całej Polski. Marka ta została stworzona przez profesjonalistów z myślą o potrzebach rynkowych użytkownik aut osobowych. Dzięki naszej działalności różni odbiorcy mogą cieszyć się z wysokiego standardu usług oraz obsługi. Wszelkiego typu przedsiębiorstwa dysponujące flotą pojazdów, ale też przedsiębiorcy użytkujący auta w ramach leasingów, ubezpieczyciele czy osoby prywatne korzystające z punktu zrzeszonego w Compet mają pewność i spokój. Stawiamy na ciągły rozwój, a nasze plany obejmują stworzenie sieci złożonej z co najmniej 70 serwisów ulokowanych na terenie całego kraju.

Dlaczego warto dołączyć do sieci franczyzowej Compet?

Dołączenie do sieci franczyzowej to doskonała opcja dla małych przedsiębiorców, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z prowadzeniem biznesu. O jakości, jaką będzie oferować dany punkt, może poświadczyć wynik niezależnej kontroli certyfikacyjnej Compet. Ten sam podmiot zajmuje się także audytem kompetencji, co pozwoli mieć pewność, że jakość w każdej z siedzib franczyzy będzie na równie wysokim poziomie. Audyt TÜV Thüringen koncentruje się na technicznej stronie danego oddziału. Sprzęt dostępny na miejscu musi być na odpowiednim poziomie technologicznym, spełniać normy bezpieczeństwa oraz pozwalać na naprawy zgodnie ze standardami sieci.

Share.

Leave A Reply