Na skrzyżowaniu Wołoskiej z Madalińskiego w Warszawie doszło do wypadku z udziałem auta Służby Ochrony Państwa. Jak przekazała straż pożarna, jedna osoba jest nieprzytomna. Ulica Wołoska w kierunku Ursynowa została zablokowana. Informację o wypadku jako pierwsza przekazała stacja TVN 24.

– Na skrzyżowaniu Wołoskiej z Madalińskiego doszło do zderzenia. Jedno z aut należy do Służby Ochrony Państwa – poinformował reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter.

Informację potwierdza także stołeczna policja. W okolicach miejsca wypadku są spore utrudnienia w ruchu. Ulica Wołoska w kierunku galerii Mokotów została zablokowana.

Z kolei straż pożarna poinformował o poszkodowanych w wynik wypadku. – W zdarzeniu brał udział mercedes i skoda. W skodzie znajdował się nieprzytomny kierowca, który został ewakuowany z auta przez strażaków i przekazany pogotowiu ratunkowemu. Mercedesem podróżowały dwie osoby, które znajdują się pod opieką pogotowia, na obserwacji – poinformował Michał Konopka ze stołecznej straży pożarnej, cytowany przez stację.

Za: Onet

Share.

Leave A Reply