Oryginalny, otwarty na rodzinę, kompaktowy – tak prezentuje się nowy członek rodziny Fiata. Sekret jego niezwykłości tkwi w połączeniu kilku elementów, które razem tworzą funkcjonalną całość stworzoną do poruszania się po mieście z uwzględnieniem tego, co najważniejsze – rodziny.

Dlaczego warto postawić na Qubo?

Takiego samochodu jeszcze nie było. Fiat Qubo ma w sobie wszystko, czego potrzebuje współczesny kierowca. Jest autem pojemnym i na tyle wyjątkowym, że nie sposób pomylić go z innym. Reprezentuje sobą kompleksowe podejście do tworzenia nowoczesnych samochodów, które mają za zadanie pełnić więcej, niż jedną funkcję. Sprawdź, za co pokochasz Qubo i zarazem dzięki czemu nie będziesz chciał przesiadać się do innego samochodu:

1. Oryginalna linia nadwozia

Qubo jet Fiatem, o którym można powiedzieć wiele, jeśli chodzi o wygląd. Twórcy nie poskąpili mu unikatowych rozwiązań. Pierwszym, co zwraca uwagę, jest bryła – w niej zawarto i niecodzienny wygląd i mnóstwo przestrzeni, i kompaktowe wymiary. To konkretny, przemyślany kształt, a jednocześnie rzecz estetyczna. Efekt wzmacnia obecność przyciemnianych szyb, ciemne detale przy lusterkach oraz oryginalny wygląd zderzaków.  Jest stworzony dla tych, którzy lubią się wyróżnić.

2. Kombivan idealny dla rodziny

Qubo to przede wszystkim auto rodzinne, a zatem takie, które na pierwszym miejscu stawia wygodę pasażerów. Świadczy o tym obecność przesuwnych bocznych drzwi, wygodnych w użyciu i stworzonych do tego, aby do samochodu wsiadać bez większych problemów. Wewnątrz czekają z kolei bardzo wygodne, wyprofilowane fotele, które można ustawić aż w 16 różnych konfiguracjach, aby zwiększyć przestrzeń w samochodzie lub zapewnić sobie dogodne warunki do podróży. W swobodzie tej pomaga także możliwość złożenia fotela pasażera i uczynienia z niego stolika czy obecność idealnie ustawionych podłokietników.

3. Miejsce, miejsce i jeszcze raz miejsce

Rodzina to nie wszystko. Jeśli Qubo ma być samochodem praktycznym, powinien zachwycić czym jeszcze – a mianowicie możliwościami bagażowymi. I tutaj Fiat nie zawodzi. Do dyspozycji czeka aż 330 litrów pojemności, ale to oczywiście nie wszystko. Możesz uzyskać jeszcze więcej miejsca – nawet do 2500 litrów – wykorzystując przestrzeń przeznaczoną dla pasażerów. Wystarczy, że złożysz fotele, a przewóz nawet 2,5 metrowych przedmiotów nie będzie stanowił problemu.

Share.

About Author

Leave A Reply