Spółka Moto-Profil, organizator targów motoryzacyjnych ProfiAuto Show, informuje o odwołaniu tegorocznej edycji wydarzenia, zgodnie z negatywną opinią Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Katowicach, bazującą na analizie aktualnej sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2. Targi miały się odbyć w Katowicach (w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku) w dniach 30-31 maja 2020 roku.

Odwołanie targów w 2020 roku podyktowane jest odpowiedzialnością i troską o zdrowie oraz bezpieczeństwo wystawców, osób zaangażowanych w organizację wydarzenia, partnerów oraz gości – międzynarodowe targi motoryzacyjne ProfiAuto Show odwiedziło w zeszłym roku 46 000 osób.

Od dłuższego czasu z najwyższą czujnością organizator śledził sytuację i aktualne wytyczne rządowe i sanitarne, pozostając także w kontakcie z kluczowymi instytucjami. Ogłoszona z wyprzedzeniem informacja o odwołaniu ProfiAuto Show 2020 pozwoli zapewne zabezpieczyć działania wystawców oraz partnerów.

Bieżąca sytuacja i dostępne w tym momencie informacje nie pozwalają niestety nakreślić pewnej daty dla edycji 2020  – więc cała siła przenoszona jest na organizację ProfiAuto Show 2021.

Share.

Leave A Reply