36-latek z powiatu gdańskiego został zatrzymany przez policję po tym, jak potrącił ciężarną kobietę i mężczyznę spacerującego z niemowlakiem. Wcześniej zaatakował swoją partnerkę.

Jak podaje polsatnews.pl w czwartek 26 marca około godziny 13 policjanci otrzymali zgłoszenie od kobiety mieszkającej w powiecie gdańskim. Poszkodowana poinformowała, że została zaatakowana przez swojego partnera. Mężczyzna miał następnie wsiąść do auta i uciec z miejsca zdarzenia.

Policjanci powiadomili funkcjonariuszy z okolicznych jednostek i rozpoczęli poszukiwania 36-letniego mężczyzny. W trakcie ucieczki w miejscowości Kolnik poszukiwany potrącił 21-letnią kobietę w ciąży. Następnie w Osicach kierowca potrącił 18-letniego mężczyznę, który spacerował ze swoim sześciomiesięcznym dzieckiem.

Nr. 37, 38/2020O godz. 12:40 Zastępy GBA i SLRt zostały zadysponowane do potrącenia pieszej w miejscowości Kolnik,…

Gepostet von OSP Pszczółki am Donnerstag, 26. März 2020

Pościg za kierowcą zakończył się dopiero w Giemlicach. W tej miejscowości 36-latek stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w samochód dostawczy. Pojazd poszukiwanego dachował. – Mężczyzna został zatrzymany. W związku z obrażeniami, których doznał podczas wypadku, trafił do szpitala. Zostanie od niego pobrana krew do badań. Chcemy sprawdzić, czy 36-latek był pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Dalsze czynności procesowe będzie wykonywał prokurator, po zgodzie ze szpitala – powiedział oficer prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku kom. Michał Sienkiewicz

Za: Gazeta Wyborcza

Share.

About Author

Leave A Reply